Мілевський проти Луческу: чому Артем не має права хейтити тренера «Динамо»

Динамо Київ 8 Серпня, 11:54 2441
Мілевський проти Луческу: чому Артем не має права хейтити тренера «Динамо»
Колишній форвард «Динамо» Артем Мілевський жорстко критикує прихильників призначення Луческу тренером в київський клуб.

Спершу екс-форвард «Динамо» Артем Мілевський розкритикував голкіпера київського клубу Дениса Бойко за слова підтримки новому головному тренеру киян Мірчі Луческу. Бойко заявив, що Луческу потрібно підтримати.

Мілевський відповів: «Іди, бл##ь, з ним в джокер зіграй, клоун. Таку х##ню нести, псіна, аби не вигнали тебе. Бойко, зализуй всім і залишишся, чорт».

На своїй сторінці в Інстаграм футболіст опублікував фото з Луческу і підписав: «Треш, б*я».

Далі екс-форвард киян відповів своїм підписникам в коментарях до посту: «Всі закрийте ротики свої. Ви ніхто, хто думає протилежно, і не знаєте цього ціну».

Мілевський раптом став активним захисником динамівських принципів. Але так було не завжди…

Для початку можна теоретично припустити, скільки шкоди приніс цей футболіст, коли порушував режим, або ж прямою мовою, пиячив з Олександром Алієвим під час сезону і таким чином послаблював команду. А окрім того, Мілевський не відзначався принциповістю. Рік тому в інтерв'ю на Youtube-каналі «Красава» Артем Мілевський всерйоз говорив, що шкодує, що не перейшов в донецький «Шахтар». Спершу йому перейти в стан «гірників» пропонував Срна, але «Міля» відмовився. Але тепер він шкодує про це рішення.

»...я б перейшов навіть, може бути, на той в момент в «Шахтар». Ставлення керівництва до мене потім було жахливе. Якби я знав, що так буде, то я б на зло Суркісу перейшов в «Шахтар», - говорив рік тому Мілевський. Ось і вся правда.

Звісно, справжні фанати «Динамо» важко переживають призначення Луческу. Але зараз на цій темі спекуляцій і бруду більше, аніж спортивної суті. І це найгірше.