Вихованці «Динамо» оригінально привітали тренера киян

Футбол України 10 Серпня, 21:19 1515
Вихованці «Динамо» оригінально привітали тренера киян
8-го серпня 50-річний ювілей відзначав тренер молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз

Незвичайний і приємний подарунок йому зробили його вихованці, яких він тренував у дублі: Віталій Миколенко, Денис Попов, Микола Шапаренко, Георгій Цитаїшвілі, Назарій Русин, Олександр Сирота, Сергій Булеца, Богдан Лєднєв і Роман Вантух.

Хлопці зробили велике фото з завойованим Кубком України, залишили свої автографи і підписали: «Шановному тренеру від вдячних вихованців». Такий сюрприз дуже сподобався імениннику:

«Це був приголомшливий сюрприз, мені дуже приємно отримати такий подарунок, - зізнався Юрій Леонтійович. - Я як тренер і як людина пишаюся, що у нас є такі футболісти, що я зробив якийсь внесок у їхнє виховання і становлення, як гравців. Бажаю їм якомога більше вигравати чемпіонатів і Кубків країни, а також інших трофеїв у складі київського «Динамо». А ще з гордістю захищати честь нашої країни у складі національної збірної.
Символічно, що ще нещодавно хлопці грали за молодіжну команду, а тепер стали володарями Кубка України. Ця картина буде зберігатися у мене вдома, такі речі завжди знайдеться, де повісити, це не проблема».