У новому сезоні УПЛ - єдиний телетранслятор?

Футбол України 18 Серпня, 17:43 2286
У новому сезоні УПЛ - єдиний телетранслятор?
Поки що проти співпраці з каналами «Футбол» лише «Динамо».

У минулому сезоні матчі чемпіонату України транслювалися на майданчиках двох телеканалів - «Футбол» (1,2,3) і «Плюсів» (2+2 і УНІАН). У новому сезоні ситуація з приводу телетрансляторів інакша. Причому інакша - кардинально.

Нагадаємо, що в пулі «плюсів» в минулому сезоні були «Динамо», «Зоря», «Десна», «Дніпро-1» і «Карпати». Решта сім клубів входили в пул «Футболу». Однак зі зміною керівництва на «плюсах» змінилося і ставлення до трансляцій матчів ЧУ. Якщо бути більш конкретним, на цих телеканалах більше не хочуть показувати футбол. Тому ті клуби, які входили в даний пул, змушені шукати собі телемайданчики самостійно.

Першою відчула недобре і пішла з «плюсівського» пулу «Десна», яку з нового сезону можна побачити на «Футболі». За інформацією наших джерел з Будинку Футболу, дуже близькі до аналогічного кроку і такі, здавалося, антагоністи «Футболу», як «Зоря» і «Дніпро-1». Але якщо діватися нікуди, а там пропонують які нє які, але все ж гроші, то потрібно переходити. Як то кажуть, імідж - ніщо, спрага - все.

Швидше за все, в загальному «казані» будуть варитися і новачки УПЛ - «Минай», «Інгулець» і «Рух». Єдиною «білою плямою» в цьому контексті залишається «Динамо». За нашою інформацією, президент столичних Ігор Суркіс звертався з проханням транслювати домашні матчі своєї команди до різних каналів - зокрема, до «Інтера» й ICTV, але всюди отримав ввічливу відмову. Якщо все ж на «плюсах» в новому сезоні таки не буде виділено ефірний час під футбол, доведеться Ігорю Михайловичу міняти гнів на милість і входити в пул свого заклятого друга...

Олександр ПАНФІЛОВ