Світовий футбол 19 Серпня, 23:17 6156
Результати перших матчів кваліфікації Ліги чемпіонів: Ребров йде далі, два українці вилетіли з турніру  | 19-27
Відбулись матчі першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

У першому матчі ігрового дня Сергій Вакуленко в складі Арарата зустрічався з кіпрською Омонією, яка вийшла в Лігу чемпіонів завдяки тому, що на момент скасування тамтешнього чемпіонату (через коронавірус) очолювала турнірну таблицю за різницею голів.

Вірменська команда (без жодного вірменина в старті) вважалася аутсайдером протистояння, але з допомогою Вакуленка грала на рівних і перевела матч в овертайми, пише football24.ua. Екс-захисник Карпат і Маріуполя провів у центрі оборони Арарата весь поєдинок і заробив жовту картку.

В овертаймі Арарат все ж пропустив (розрізний пас через центр, Вакуленко не встиг підстрахувати партнерів і закрити дірку) і вилетів з Ліги чемпіонів, а Омонія в наступному раунді поїде в гості до варшавської Легії.

Сергій Ребров отримав серйозні втрати перед стартом в Лізі чемпіонів – через травми вилетіли Олександр Зубков і капітан команди. Ігор Харатін з'явився з перших хвилин проти Юргордена, а вже в дебюті зустрічі перевірив пильність голкіпера дальнім ударом. Згодом отримав неприємне пошкодження, але продовжив грати.

Харатін дуже часто зустрічався з м'ячем і задавав напрямок атакам Ференцвароша. Намагався загострювати передачами у штрафний майданчик, а ще опускався на одну лінію з захисниками для розіграшу. Ференцварош у першому таймі володів ініціативою та вийшов уперед – угорці запресингували суперника на чужій половині, а Нгуен класним дальнім ударом відкрив рахунок.

По перерві Юргорден перехопив ініціативу, затиснув підопічних Реброва у власних володіннях і почав створювати момент за моментом. Втім, «фраді» впіймали шведів на контратаці – Болі викотив з глибини на Нгуена, а той акуратно переграв голкіпера. До фінального свистка Ференцварош грамотно зіграв на контратаках і навіть був ближчим до гола. Ребров вийшов у наступний етап кваліфікації, де зустрінеться з Селтіком.

Вихованець Шахтаря Євген Єфремов вийшов захищати кольори Судуви у балтійському дербі проти Флори. Литовці пропустили на початку другого тайму, але наприкінці матчу відігралися з пенальті. Український правий захисник пішов з поля ще за програшного рахунку, а Судува продерлася далі в серії 11-метрових.

В'ячеслав Шарпар (екс-хавбек Металіста, Волині та Ворскли) вилетів з Ліги чемпіонів разом з Ригою. Він під керівництвом колишнього тренера Карпат Олега Кононова невдало з'їздив у Ізраїль. Маккабі Тель-Авів здолав Ригу завдяки двом пенальті та вийшов якраз на Судуву з Єфремовим.

Андрій Блізніченко, який виступав раніше за Дніпро, подолав перший раунд кваліфікації. Щоправда, українець слабко допоміг Шерифу – вийшов на останніх хвилинах, коли вже все було вирішено. Молдовани вдома переграли Фолу з Люксембургу. Далі – зустріч з Карабахом.