Олег Саленко: «Луческу з перших матчів повинен доводити, що проблеми з такими командами, як «Олімпік», вже в минулому»

Динамо Київ 20 Серпня, 19:09 1445
Олег Саленко: «Луческу з перших матчів повинен доводити, що проблеми з такими командами, як «Олімпік», вже в минулому»
Колишній форвард киян Олег Саленко поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від матчу «Динамо» - «Олімпік» та оцінив повернення Артема Кравця.

— Важко сказати, хто завтра буде грати. Багато травмованих, є гравці на ізоляції. Все ж, «Динамо» зобов'язане переграти «Олімпік». Для «Динамо» це повинна бути команда, яку потрібно спокійно проходити і готуватися до Суперкубка. Мірча Луческу з перших матчів повинен доводити, що проблеми з такими командами, як «Олімпік», вже в минулому. Інших розмов бути й не може. Вимоги до нового тренера «Динамо» будуть високими. Перша вимога - повернути ім'я «Динамо» Київ, поставити команді гру, щоб радувати вболівальників перемогами.

— Перша гра при новому тренері - мотивація гравців буде зашкалювати?

— Так завжди має бути. Найцікавіше те, яким завтра буде склад. Є хлопці, яких повернули із оренди. Хочеться побачити їх в дії. Цікаво, хто буде в основному складі.Завтра ми побачимо зовсім інше «Динамо».

— Супряга може закріпитися в основі, завдяки стартовим матчам?

— В нього є хороший шанс появити себе. В команді з'явилась конкуренція, а коли є конкуренція, то гравці починають відпрацьовувати належне. До Супряги є інтерес із іноземних клубів, тому його потрібно награвати на Лігу чемпіонів, але якщо командні справи підуть вгору, то його ніхто продавати не буде, на відміну від Циганкова. Якщо Віктор класно покаже себе в першому колі, то, з великою ймовірністю, покине «Динамо» під час зимового трансферного вікна.

— Чи буде інтрига в боротьбі за чемпіонство?

— Перші матчі покажуть. Побачимо, що за команду будує Луческу. В «Шахтарі», в основному, бразильці, а в «Динамо» - свої гравці. В цьому є свій шарм. «Гірники» отримали хороший ляпас в Лізі Європи і будуть грати на максимумі в перших матчах. В них «веселий» перший суперник «Колос». Про гру нового «Динамо», поки що, не можемо сказати нічого, тому ці стартові матчі будуть особливо цікавими.

— Артем Кравець повернувся в «Динамо». Як оціните такий хід від керівництва клубу?

— Це позитивний момент для «Динамо». Артем досвідчений форвард, має хорошу швидкість і без проблем віллється в колектив. В киян зараз є тільки один форвард - Супряга. Русин на ізоляції. Про Соля я взагалі говорити не хочу. Він не підходить «Динамо» навіть по найнижчим стандартам, а з такими фінансовими вимогами його ніхто не хоче брати, тому Фран буде триматися в «Динамо» до останнього.

Микола Тимощук