Суркіс: «Ті три тижні, що Луческу провів в команді, помітні неозброєним оком»

Динамо Київ 21 Серпня, 20:40 2509
Суркіс: «Ті три тижні, що Луческу провів в команді, помітні неозброєним оком»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс поділився враженнями від першого матчу сезону - з донецьким «Олімпіком» (4:1).

- Чи можна судити про якість гри по одному матчу?

- Чемпіонат складається з 26 матчів, плюс у нас є Кубок України і єврокубки. Виграли сьогодні, молодці. З урахуванням кількості травмованих футболістів, вважаю, що результат впевнений, хороший. Не все виходило. Є ще й брак, виконавча майстерність. Тільки Супряга мав три 100% моментів, повинен був забити. В принципі, стартом чемпіонату я задоволений. Ті три тижні, що Містер провів в команді, помітні неозброєним оком. Підкреслюю, сім чоловік стартового складу сьогодні не грали, а награвалась останні п'ять-сім днів ця команда. Я вважаю, що у нас є перспектива з оптимізмом дивитися в майбутнє.

- Вражає третій гол «Динамо». Те, як Супряга забив - це була класична багатоходова комбінація. Чи очікуєте ви, що і інші гравці, які повернулися з оренди, проявлять себе?

- Я сподіваюся, що всі будуть додавати, всі зрозуміють модель і структуру гри Луческу, а вона буде побудована таким чином, що у нас буде менше валідольних матчів.

- Що нового привніс Луческу в гру команди? Що змінилося зараз?

- По-перше, контроль м'яча, по-друге, агресія, і я бачу у хлопців величезне бажання перемагати. Це найголовніше, а також відповідальність за результат. І у Луческу критерій - перемагати на футбольному полі. У Лобановського було так - навіть при поганій грі якщо є результат, то результат залишається на табло. А сьогодні була хороша гра. Перший матч завжди хвилюючий і тренери переживають, особливо за результат першого поєдинку. За результатом він сьогодні вдався, по помилках, які були, а вони були, Містер зробить певні зауваження на теоретичних заняттях і в тренувальному процесі. Думаю, з кожним матчем команда буде додавати і радувати нас хорошою грою.