Дві динамівські команди стали третіми на турнірі «Dynamo Kyiv Cup 2020»

Футбол України 22 Серпня, 17:02 1314
Дві динамівські команди стали третіми на турнірі «Dynamo Kyiv Cup 2020» | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
​З 18 по 24 серпня на футбольних полях Дарницького району міста Києва проходить Всеукраїнський дитячий футбольний турнір «Dynamo Kyiv Cup 2020» серед дітей 2009-2010 та 2011-2012 років народження, який проводять ГО «Київська ліга дитячого футболу» та ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського.

Усього у змаганнях беруть участь 72 команди.

Першими свої матчі провели хлопці 2011-2012 років народження (усього 40 команд, по 20 у кожній віковій категорії). В обох вікових категоріях динамівці стали третіми.

У наймолодшій віковій групі матчі проходили у форматі п’ять польових гравців + воротар, складалися з одного тайму, який тривав 30 хвилин, на полі розміром 42х22 метри. «Динамо» було представлене двома командами (тренери Володимир Анікеєв та Олександр Радченко). «Динамо-1» потрапило до однієї групи із командами «Голден Ігл» (Полтава), «Фортіс», «Спартак» (Мелітополь) та «Майстер м’яча» (Харків). А «Динамо-2» змагалися із «Волинню» (Луцьк), «ДЮСШ-21» (Київ), «Локомотивом» (Київ) та ФК «Полтава».

«Локомотив» - «Динамо-2» - 2:1

За підсумками групового етапу «Динамо-1» посіло друге місце та вийшло до чвертьфіналу, де зустрілося із «Полтавою», яка посіла перше місце у своєму квінтеті. Кияни перемогли з рахунком 2:0, а у півфіналі потрапили на команду «Фортіс». Поєдинок вийшов напруженим та безкомпромісним та завершився бойовою нічиєю 2:2. У серії ж пенальті більше пощастило супернику (1:3). У матчі за третє місце динамівці здолали «Джуніорс» (Вінниця). Основний час завершився унічию 0:0, а у серії пенальті цього разу сильнішими виявилися наші хлопці. Переможцями ж турніру стала одеська ДЮСШ-11.

Що стосується футболістів 2011-го року народження, тут команди грали у форматі 6 польових гравців + воротар, матч складався із одного тайму, що тривав 30 хвилин, на полі розміром 50х30 метрів. «Динамо» теж було представлене двома групами (тренери Юрій Ястребінський та Сергій Журавльов). «Динамо-1» потрапило до квінтету разом із «Авангардом» (Краматорськ), ДЮСШ-11 (Одеса), «Бахмачем» та «Оріоном» (Сквира). А «Динамо-2» сперечалося за перше місце у своїй групі із «Локомотивом» (Київ), «Арсеналом» (Біла Церква), «Восходом» (Київ) та «Майстром М’яча» (Харків).

«Динамо-2» - «Майстер М’яча» - 1:0

Таким чином, «Динамо-1» із максимальним результатом вийшло із групи з першого місця. У чвертьфіналі наша команда із розгромним рахунком перемогла «Фортіс» (6:0). У півфіналі кияни поступилися «Чорноморцю» 0:3, який у підсумку і став переможцем змагань. «Динамо» ж у матчі за третє місце із великим рахунком 9:0 здолало «Спарту» (Київ) та здобуло бронзові медалі змагань.

Переможців та призерів «Dynamo Kyiv Cup 2020» організатори нагородили чудовими кубками, медалями, дипломами та подарунковими сертифікатами від ФК «Динамо» Київ та партнерів турніру. А усі учасники, глядачі та організатори отримали величезне задоволення від змагань та безліч позитивних емоцій від справжнього футбольного свята.

Відзначимо, що 21-го серпня розпочалися матчі серед команд дітей 2009-2010 років народження. У кожній віковій категорії представлені і групи дитячо-юнацької школи «Динамо». Команду хлопців 2009-го р.н. тренують Денис Борсук та Денис Голоколосов, а 2010 р.н. – Сергій Бондар та Олександр Стужук.

Слідкуйте за новинами про виступи наших команд на офіційному клубному сайті.