Екснападник «Шахтаря» і збірної України поставив крапку у провалі в «Динамо»: він знає, чому не заграв у Реброва

Динамо Київ 8 Травня, 15:50 834
Екснападник «Шахтаря» і збірної України поставив крапку у провалі в «Динамо»: він знає, чому не заграв у Реброва | 19-27
Колишній форвард збірної України Олександр Гладкий розповів, чому він не зміг проявити себе у «Динамо», коли головним тренером киян був Сергій Ребров.

У 2016 році Олександр Гладкий перейшов з Шахтаря до Динамо, однак вже через півроку розірвав контракт, залишив столичний клуб та став футболістом Карпат.

Форвард розповів, чому саме він не зміг закріпитися у складі біло-синіх.

«Це болюча тема, я хотів комусь щось довести. Велика помилка мого життя, що і йдучи в Дніпро, і йдучи в Динамо, я хотів комусь щось довести. Потім я зрозумів, що доводить щось потрібно тільки собі.

Запрошення Реброва? Я дуже вдячний йому за цей перехід, за час, що я пробув у Динамо, нажаль не вийшло. Зовсім не йшло. Я нікого в цьому не винив, тільки себе і шукав помилки тільки в собі».

Також екснападник висловився стосовно свого відходу зі стану Динамо.

«Я був першим ініціатором того, щоб розірвати контракт в односторонньому порядку. Я розумів, що це не моя команда і я не можу там грати. Я багато чого для себе зрозумів, я не жалкую. Потрібно пройти через це, і я це зробив.

В Динамо ніхто не буде чекати, ніхто не дасть тобі багато часу. Коли ти приходиш, то маєш давати результат, і я не зміг. Після цього я зрозумів, що нікому не треба нічого доводити», – сказав Гладкий для YouTube-каналу «SportArena».