«Шахтар» – «Динамо»: відео голів та огляд матчу за Суперкубок України 2020

Футбол України 26 Серпня, 00:18 3739
«Шахтар» – «Динамо»: відео голів та огляд матчу за Суперкубок України 2020 | 19-27 Фото: ФК Динамо
Київський клуб під акомпанемент зливи здобув перемогу.

«Динамо» перемогло «Шахтар» у битві за 17-й Суперкубок. Чемпіони України проти володаря Кубка, перше Класичне після приходу Луческу.

Шахтар активніше розпочав гру, але забило Динамо. На 20-й хвилині Жерсон знайшов Сидорчука на куті штрафного. Капітан навісив на Де Пену, який ударом головою відкрив рахунок.

На 31-й хвилині кияни забили вдруге. Голом-красенем відзначився Жерсон Родрігес, який елегантно перекинув Пятова.

Ще в першому таймі Шахтар скоротив відставання. Жуніор Мораєс ударом головою вразив ворота Бущана.

У другому таймі Мірча Луческу випустив на поле, зокрема, Олександра Андрієвського та Франа Соля. Цей дует і організував третій гол Динамо. Перший навісив, а іспанець головою зробив рахунок 3:1 на користь киян.