Юрій Бакалов: «Я б не поспішав співати дифірамби «Динамо»

Динамо Київ 26 Серпня, 23:15 2338
Юрій Бакалов: «Я б не поспішав співати дифірамби «Динамо»
Своєю думкою про старт сезону і, зокрема, поєдинок за Суперкубок України «Шахтар» — «Динамо» (1:3) поділився колишній наставник низки вітчизняних клубів Юрій Бакалов.

— Юрію Михайловичу, матч за Суперкубок вдався?

— Безумовно. Поєдинок між «Шахтарем» і «Динамо» мені сподобався. Напруга була до фінального свистка. Кияни ж перемогли завдяки кращій організації гри.

— Мірча Луческу переграв Луїша Каштру?

— Я не скажу, що буквально. Інше питання в тому, що сам Луческу сам собі змінив в плані тактичної побудови гри своєї команди, адже всі звикли бачити атакувальний стиль команд під керівництвом цього фахівця. Але тренер виходив від підбору виконавців. І якщо динамівці перемогли, значить, наставник мав слушність. У цій грі позначився величезний тренерський досвід Луческу…

— Ця перемога дає привід для оптимізму динамівським уболівальникам?

— Будь-яка перемога дає привід для оптимізму, тим більше, коли здобувається трофей, але я б поки не поспішав співати дифірамби «Динамо», оскільки сезон довгий. Ми знаємо, як в минулі роки, при тому ж Олександру Хацкевичу, «Динамо» перемагало «Шахтар», але «Біло-сині» втрачали очки там, де, здавалося, це було неможливо зробити. Ми вже трохи відвикли від класичної схеми змагань, і ось, як кияни себе проявлять зараз, сказати складно. Єдине, що впадає в очі, трохи інша структура гри «Динамо». Чи принесе вона користь, покаже час.

— Сезон, що стартував, може стати цікавішим за попередній?

— Сподіваюсь. Хочеться, щоб наш чемпіонат прогресував щороку. При цьому перший тур здивував своєю результативністю. Я і не пригадаю, чи були колись подібне.

— Від кого ви чекаєте сюрпризів?

— Знову ж таки, на це питання відповідь ми отримаємо через кілька стартових турів. Минулого сезону приємно здивував «Колос». Нинішній чемпіонат буде визначальним для багатьох команд. Це стосується «Зорі», «Десни», напевно, «Дніпро-1» буде ставити зовсім інші завдання, тому поточна першість, сподіваюся, стане більш динамічною. Мені чомусь здається, що не буде такого, як минулого сезону, що перша четвірка відірветься від конкурентів. Боротьба буде більш напружена…