Функціонал і тактика: робота збірної України набирає обертів

Збірна України 27 Серпня, 20:59 1768
Функціонал і тактика: робота збірної України набирає обертів
Друге тренування на підготовчому зборі в Харкові національна команда провела у складі 21-го гравця.

У четвер до табору синьо-жовтих прибули легіонери з Італії та Іспанії — Руслан Маліновський та Андрій Лунін. Таким чином, трійка воротарів — уже в повному комплекті.

Сьогоднішню роботу тренерський штаб розпочав із фізичних станцій різної направленості. Вправи, спрямовані на підготовку функціональних властивостей гравців, включали в себе, зокрема, переступи, слалом навколо стійок, прискорення. Після «фізики» пішла робота з м‘ячем: дриблінг, удари по малих воротах, гра в пас.

А вже після цього команда перейшла до суто тактичних вправ для підготовки структури гри до конкретного суперника. Нові гравці синьо-жовтих мають зрозуміти, як діяти в захисті, атаці та перехідних ігрових стадіях.

Робота на зборі набирає обертів — попереду режим дворазових тренувань.

Національна команда очікує приєднання решти гравців з іноземних чемпіонатів. Єдиний викликаний легіонер, що, як з’ясувалося, не зможе прибути до табору синьо-жовтих, — півзахисник угорського «Ференцварошу» Олександр Зубков. Через ушкодження м’язів Олександр уже місяць не має ігрової практики, а тому його фізична форма далека від оптимальної.