Луческу з кожним туром коректуватиме рейтинги тренерів-гвардійців

Динамо Київ 28 Серпня, 10:33 1384
Луческу з кожним туром коректуватиме рейтинги тренерів-гвардійців
Однією з «родзинок» ювілейного, 30-го, Чемпіонату України, є повернення в УПЛ після понад чотирирічної перерви румунського фахівця.

…Який входить до трійки тренерів-гвардійців за всю історію всеукраїнських змагань. І з кожним наступним туром Луческу збільшуватиме реєстр своїх матчів в УПЛ, наближуючись до Миколи Павлова.

А ось за кількістю перемог на чолі різних клубів – «Шахтаря» та «Динамо» – Луческу перебуває наразі на другому місці, маючи у своєму активі вже 273 вікторії. Щоб повторити рекордне досягнення, яке належать Мирону Маркевичу, залишилося здобути ще 35 перемог. Загалом у всіх Чемпіонатах України біля керма 43-х клубів перебували 226 головних тренерів. Незабаром «Минай» приєднається до змагань Favbet Ліги і стане 44-м клубом в історії УПЛ, а наставник закарпатського клубу Василь Кобін – 227-м керманичем своїх підопічних.

Тренери з найбільшою кількістю ігор у Чемпіонатах України (1992 – 28.08.2020)

Ігри

Тренер

Клуби

Перша гра

Остання гра

622

Мирон МАРКЕВИЧ

Волинь, Карпати, Кривбас, Металург З, Металіст, Дніпро

07.03.1992

15.05.2016

549

Микола ПАВЛОВ

Дніпро, Динамо, Таврія, Маріуполь, Ворскла

07.03.1992

30.05.2015

357

Мірча ЛУЧЕСКУ

Шахтар, Динамо

22.05.2004

21.08.2020

340

Віталій КВАРЦЯНИЙ

Волинь, Металург З

23.09.1994

31.05.2017

297

Валерій ЯРЕМЧЕНКО

Шахтар, Кремінь, Металург З, Карпати, Маріуполь

07.03.1992

02.10.2011

293

Михайло ФОМЕНКО

Динамо, Верес, ЦСКА, Металіст, Металург З, Таврія

13.03.1993

27.09.2008

273

Олег ТАРАН

Кривбас, Металург З

09.07.1997

01.11.2014

257

Семен АЛЬТМАН

Металург Д, Чорноморець, Таврія

07.08.1999

10.05.2012

223

В’ячеслав ГРОЗНИЙ

Нива В, Дніпро, Арсенал, Металург З, Говерла

07.03.1992

08.12.2018

219

Юрій ВЕРНИДУБ

Зоря

03.12.2011

30.05.2019

205

Олександр ІЩЕНКО

Зірка, Нива В, Таврія, Кривбас, Карпати, Маріуполь

25.07.1995

30.08.2008

197

Володимир БЕЗСОНОВ

ЦСКА, Зоря, Харків, Дніпро

22.03.1998

18.09.2010

196

Володимир ШАРАН

Закарпаття, Олександрія, Карпати

29.09.2007

22.08.2020

189

Анатолій ЗАЯЄВ

Таврія, Прикарпаття, Металург З

07.03.1992

02.09.2012

185

Ігор НАДЄЇН

Металург З, Кривбас, Торпедо

07.03.1992

09.11.2002

178

Леонід БУРЯК

Нива Т, Чорноморець, Динамо, Олександрія

14.03.1993

26.05.1998

172

Євген КУЧЕРЕВСЬКИЙ

Миколаїв, Дніпро

07.10.1994

16.10.2005

166

Василь САЧКО

Ворскла

14.07.2013

18.03.2019

162

Олександр БАБИЧ

Чорноморець, Маріуполь

27.02.2015

29.07.2020

152

Валерій ЛОБАНОВСЬКИЙ

Динамо

15.03.1997

07.05.2002

150

Анатолій ЧАНЦЕВ

Металург З, Зоря

31.07.2005

04.12.2015

Тренери з найбільшою кількістю перемог у Чемпіонатах України (1992 – 28.08.2020, ТОП-10)

Перемоги

Тренер

Клуби (перемоги)

308

Мирон МАРКЕВИЧ

Волинь (8), Карпати (87), Кривбас (8), Металург З (26), Металіст (148), Дніпро (31)

273

Мірча ЛУЧЕСКУ

Шахтар (272), Динамо (1)

213

Микола ПАВЛОВ

Дніпро (56), Динамо (10), Таврія (3), Маріуполь (99), Ворскла (45)

153

Валерій ЯРЕМЧЕНКО

Шахтар (123), Кремінь (10), Металург З (10), Карпати (7), Маріуполь (5)

127

Михайло ФОМЕНКО

Динамо (23), Верес (4), ЦСКА (23), Металіст (41), Металург З (4), Таврія (32)

122

Валерій ЛОБАНОВСЬКИЙ

Динамо

108

Семен АЛЬТМАН

Металург Д (41), Чорноморець (55), Таврія (12)

97

Віталій КВАРЦЯНИЙ

Волинь

94

Олег ТАРАН

Кривбас (79), Металург З (15)

88

Віктор ПРОКОПЕНКО

Чорноморець (46), Шахтар (42)

Кількість тренерів та тренери-гвардійці учасників 30-го Чемпіонату України (1992 – 28.08.2020)

К

Клуб

Тренер-гвардієць

Ігри

Сезони роботи*

18

Ворскла

Василь САЧКО

166

2014 – 2019

16

Динамо

Валерій ЛОБАНОВСЬКИЙ

152

1997 – 2002

16

Зоря

Юрій ВЕРНИДУБ

219

2012 – 2019

14

Маріуполь

Микола ПАВЛОВ

296

1998 – 2005, 2013 – 2015

11

Шахтар

Мірча ЛУЧЕСКУ

356

2004 – 2016

10

Львів/Верес

Юрій ВІРТ

19

2018

10

Львів/Верес

Юрій БАКАЛОВ

19

2019

5

Олімпік

Роман САНЖАР

125

2015 – 2019

4

Олександрія

Володимир ШАРАН

176

2012, 2016 – 2021

1

Десна

Олександр РЯБОКОНЬ

65

2019 – 2021

1

Колос

Руслан КОСТИШИН

35

2020 – 2021

1

Дніпро-1

Дмитро МИХАЙЛЕНКО

32

2020 – 2021

1

Інгулець

Сергій ЛАВРИНЕНКО

1

2021

1

Рух

Іван ФЕДИК

1

2021

Примітки: К – кількість усіх тренерів; *вказані роками їх завершення; «Минай» ще не дебютував в УПЛ.