Віталій Буяльський: «Нам попалася одна з найсильніших команд»

Динамо Київ 31 Серпня, 15:27 1751
Віталій Буяльський: «Нам попалася одна з найсильніших команд»
Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський поділився своєю думкою з приводу результатів жеребкування.

Нагадаємо, на цьому етапі наша команда зустрінеться із голландським «АЗ» (Алкмаар):

- Думаю, нам попалася одна із найсильніших команд. Детально охарактеризувати нашого суперника поки що не можу, оскільки їхні матчі не дивився. В інтернеті пишуть, що хороша команда, думаю, гра буде цікавою.

- Той факт, що на попередньому етапі «АЗ» не без проблем пройшов «Вікторію» (Пльзень), не повинен вводити в оману?

- На етапі кваліфікації Ліги чемпіонів усі команди організовані. Тут будь-хто може як виграти, так і програти. Слабких команд немає, тому нам слід бути сконцентрованими і показувати свій футбол.

- У вас були переваги з приводу суперника перед початком жеребкування?

- Великої різниці для мене не було, оскільки всі команди сильні. Напевно, трохи більше, ніж з іншими, хотілося б зіграти із грецьким ПАОКом. Бачив їхні кілька поєдинків і можу сказати, що команда цікава.

- Третій кваліфікаційний раунд складається з одного матчу, у зв'язку з цим ймовірність сюрпризів і непередбачуваних результатів підвищується?

- Так, але при цьому дуже добре, що ми граємо вдома, у Києві, на своєму полі - це набагато легше. Плюс, немає перельотів, можна спокійно готуватися і налаштовуватися. У той же час є багато прикладів кубкових протистоянь, що складаються з однієї гри і етапів Ліги чемпіонів у цьому сезоні, коли може відбутися все, що завгодно. Тож, дійсно, слід бути уважними.

- Ви не поїхали у розташування національної збірної через пошкодження. Як зараз ваше самопочуття, і чи встигнете відновитися до поєдинків Ліги чемпіонів?

- Поки моє відновлення йде за планом, сподіваюся, найближчим часом, якщо клубні лікарі дадуть добро, приєднаюся до загальної групи, але це поки що точно не відомо. Буду виконувати усі вимоги медичного штабу і розраховую, що не тільки до матчу з «АЗ», а й до найближчого поєдинку у чемпіонаті України з «Десною» вже буду готовий на 100%. Принаймні цього дуже б хотілося. Поки ж роблю необхідні процедури і тренуюся індивідуально з тренером з фізпідготовки. По суті, роблю все те ж саме, що і команда, тільки окремо з тренером. Ще 4-5 днів, і все має бути нормально.