Мирон Маркевич: «У АЗ немає нічого особливого, «Динамо» повинно проходити далі»

Футбол України 1 Вересня, 16:30 1314
Мирон Маркевич: «У АЗ немає нічого особливого, «Динамо» повинно проходити далі»
Відомий спеціаліст в інтерв’ю Sport.ua прокоментував жереб для «Динамо» та «Колоса» в кваліфікації єврокубків.

— Мироне Богдановичу, «Динамо» гратиме з «АЗ» Алкмаар в кваліфікації Ліги чемпіонів. Ви, коли були тренером «Металіста», грали проти цієї команди в Лізі Європи 2011/2012 і двічі зіграли внічию 1:1. Що думаєте з приводу жеребкування?

— Так, ми грали проти «АЗ» і тоді посіли перше місце в групі, де також були «Мальме» та «Рапід». Звісно, «Динамо» має проходити далі. Навіть немає мови про то. Я нещодавно дивився матч «АЗ» і вони на останніх хвилинах пенальті забили та зрівняли рахунок. А так мали програти при чому доволі посередній команді. Нічого особливого немає в «АЗ». І те, що матч в Києві, зрозуміло, що плюс для «Динамо».

— Це буде справжня перевірка для «Динамо» Луческу?
— Зрозуміло, єврокубки є єврокубки. Це Ліга чемпіонів. Зрозуміло, що і «АЗ» не приїде просто так. Але, я думаю, «Динамо» повинно пройти далі.

— Якщо «Динамо» переможе «АЗ», їх потенційним суперником буде переможець пари «Рапід» — «Гент». Хто тут сильніше: австрійці чи бельгійці з українськими легіонерами?
— Думаю, що «Гент» пройде далі. Але, який суперник кращий для киян, важко сказати, бо «Рапід» я не знаю. А «Гент» — непогана команда.

— «Ференцварош» Реброва, Харатіна та Зубкова зможе «Динамо» Загреб пройти?
— Не знаю, який зараз «Динамо» Загреб. Але у них була хороша команда минулого року. Не знаю, можливо там на трансфери пішли футболісти, тому що та команда за рахунок того і живе. Але, якщо зберігся той склад, який був, який грав проти «Шахтаря», «Ференцварошу» буде непросто. Те, що команда Реброва пройшла «Селтік», нічого дивного в тому немає. Зустрілися приблизно рівні команди. Просто «Селтік» був фаворитом, тому що грав дома. Але, якби там були глядачі, угорцям було б не так просто.

— «Динамо» Брест, де грають українці Мілевський, Хачеріді та Нойок, битиметься з «Маккабі» в Ізраїлі. Що думаєте?
— «Динамо» Брест буде важко.

— «Колос» попався «Аріс». Греків можна проходити?
— «Колос» повинен пройти далі. Я думаю, пройдуть за рахунок самовіддачі. І що гра в Греції в принципі все рівно, тому що грають без глядачів. Тому, де грати, сильно не впливає на результат. Тому, думаю, «Колос» має пройти греків.

— Юрій Вернидуб пішов з солігорського «Шахтаря». Здивувало?
— Напевно. Я не знаю, яка там зараз взагалі політична обстановка, що там, як там. Можливо, через це. Команда на першому місці, а тренер іде. То, звичайно, дивно. Але то рішення Вернидуба. Він нормально попрацював, вивів команду в лідери. Прикро, що до кінця не допрацював, бо у нього були хороші шанси виграти чемпіонат. Але я не знаю всієї ситуації.

— Львівські «Карпати» розгромно програли в Кубку України «Епіцентру». Як на це реагувати?
— Та які «Карпати»? «Карпат» вже немає. Я не знаю, які то «Карпати». То сміхотворно.