Вербич: «Добре, що зіграємо з АЗ у Києві»

Динамо Київ 1 Вересня, 21:19 1481
Вербич: «Добре, що зіграємо з АЗ у Києві» Фото: ФК Динамо
Вінгер «Динамо» Беньямін Вербич після вечірнього тренування команди розповів про своє самопочуття, атмосферу в колективі та майбутнього суперника в кваліфікації Ліги чемпіонів - АЗ (Алкмаар).

- Беньямін, помітно, що ти втомився, задихався. Як тобі навантаження при новому тренері?

- Тренування важкі. Адже у мене останній місяць було відновлення. Зараз ми проводимо ігрові серії, спрямовані на утримання м'яча. Мені та іншим хлопцям, які повернулися після травм - Бурді, Миколенку, це необхідно, тому пауза на матчі збірних дуже доречна.

- Як почуваєшся?

- Почуваюся добре. Звичайно, є ще невеликі проблеми, але з тренуваннями та різними вправами це все пройде. Сподіваюся незабаром повернутися на поле.

- У матчі з АЗ на тебе можна буде розраховувати?

- Про це не можу говорити, адже я не тренер. Саме тренер вибирає склад. Поки тренуюся та буду крок за кроком повертатися до команди.

- У 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів нам дістався найсерйозніший суперник із можливих. Як команда оцінила результат жеребкування?

- Усі потенційні суперники були сильними, адже це Ліга чемпіонів. Потрібно на всі сто відсотків продемонструвати свої найкращі якості. Думаю, що тренер нас добре підготує. Ви ж бачили по грі з «Шахтарем», що у нас є дисципліна. Треба більше попрацювати з м'ячем - і буде ще краще.

АЗ (Алкмаар) - відмінна команда. Добре, що граємо в Києві, не потрібно нікуди летіти. Думаю, що буде дуже цікава гра.

- Чи змінилися мікроклімат і настрій у команді з приходом нового тренера?

- Звичайно, помінялися. Із двох матчів під його керівництвом ми обидва виграли, провели хороші ігри. Ми працюємо, викладаючись на сто відсотків. Тренування важкі, у нас у складі зараз багато футболістів, і всі хочуть грати.