Маркевич: «Збірній України треба проявити характер»

Футбол України 1 Вересня, 23:38 1748
Маркевич: «Збірній України треба проявити характер»
Колишній головний тренер збірної України Мирон Маркевич поділився очікуваннями з приводу найближчих матчів команди в Лізі націй проти Швейцарії та Іспанії.
«Очікую в першу чергу хорошої гри, це основне. Самі розумієте, є різна ступінь готовності футболістів - одні тренувалися, інші не тренувалися, одні грали - інші не грали. Зараз дуже важко щось спрогнозувати. Найголовніше, що всі зібралися разом. Думаю, гравці покажуть непоганий футбол.
Наскільки важливі матчі Ліги націй? Навіть в товариському матчі важлива перемога, але я не думаю, що з цього потрібно робити якусь трагедію.
Головне - щоб футболісти зібралися, згадали те, що було найкраще в груповому етапі відбору на Євро. І десь приблизно показали, не кажу про таку ж гру, як була проти Португалії, але потрібно проявити характер. Тим більше, що перша гра вдома, у Львові. Команда тут завжди перемагала, дуже рідко грала внічию.
Ну а з іспанцями потрібно показати себе з хорошого боку. Це топ-команда в світовому футболі.
Чи дебютує хтось? Це питання до тренерського штабу. Можливо, Михайличенко, так як Миколенко поки не може грати, як я розумію, побачимо».