«Динамо» і «Дніпро-1» підписали договори на трансляцію матчів з 1+1 media

Динамо Київ 2 Вересня, 11:08 1500
«Динамо» і «Дніпро-1» підписали договори на трансляцію матчів з 1+1 media
Група 1+1 media повідомила про зміни в програмуванні спортивного контенту.

Програма «ПроФутбол» більше не виходитиме в ефірі, медіахолдинг зосередиться на футбольних трансляціях, зокрема, уже є домовленості з футбольними клубами «Динамо» та «Дніпро», тривають переговори з іншими ФК. Про це повідомляє прес-служба групи.

У серпні 2020 року програмі «ПроФутбол» виповнилося 10 років. Випуск від 16 серпня 2020 став останнім в історії телепередачі.

«Низка причин, зокрема, вплив карантину на зменшення кількості спортивних подій і, відповідно, контенту власного виробництва; а також неможливість довгострокового планування, спричинена карантином, і зниження глядацького попиту на спортивний контент на телебаченні загалом призвели до необхідності переглянути стратегію розвитку спортивних проєктів медіагрупи», — повідомляє група.

«Ми щиро вдячні команді «ПроФутбол» за співпрацю і величезний внесок у розвиток спортивної освіченості українців та підтримку вітчизняного футболу. Це були чудові 10 років, сповнені драйву, азарту, вболівань, позитивних емоцій, високих стандартів і показників — і вони відтепер є невід’ємною частиною історії 1+1 media», — говорить Ярослав Пахольчук, генеральний директор 1+1 media.

Прес-служба групи повідомляє, що наразі управління спортивних проєктів 1+1 media на чолі зі Степаном Щербачовим «аналізує глядацький інтерес і шукає нові формати спортивного контенту, у тому числі в синергії телебачення та діджиталу. Компанія вносить всіх співробітників програми у кадровий резерв та розглядає можливість залучення колег до інших поточних проєктів групи».

Також, за повідомленням групи, 1+1 media повертає до ефіру трансляції футбольних матчів. Наразі холдинг підписав договори з футбольними клубами «Динамо» та «Дніпро», завершуються перемовини з низкою інших клубів. Наступної п’ятниці, 11 вересня, о 19:00, на телеканалі «2+2» відбудеться трансляція зустрічі команд «Динамо» — «Десна».

Нагадаємо, «ПроФутбол» — футбольно-аналітичне ток-шоу, у студії якого обговорювалися найяскравіші моменти матчів Ліги Чемпіонів УЄФА, Ліги Європи УЄФА, Ліги Чемпіонів України й водночас Першої та Прем’єр-ліги України, новини футбольної індустрії, трансфери, реформи, прогнози, чутки. Уперше програму «Профутбол» на своїх екранах глядачі побачили 30 серпня 2010 року.

До червня 2020 року «ПроФутбол» виходив на телеканалі «2+2», а із червня — на каналі «УНІАН». Першими ведучими програми були Лідія Таран та Костянтин Андріюк, а з березня 2011 постійними ведучими стали Ігор Циганик та Олександра Лобода. Команда «Профутбол» налічувала близько 30 професіоналів, серед яких випускові редактори, кореспонденти, а також ведучі та адміністративний персонал спортивного напряму 1+1 media.

Останній ефір програми відбувся 16 серпня 2020 року.