Тренувальний день «Динамо» напередодні контрольної гри

Динамо Київ 4 Вересня, 22:18 2550
Тренувальний день «Динамо» напередодні контрольної гри Фото: ФК Динамо
Київське «Динамо» продовжує готуватися до найближчих офіційних матчів за відсутності великої кількості збірників.

Наступного дня після двохсторонки з молодіжним складом, яка відбулася в середу, команда провела ранкове тренування.

А в п'ятницю динамівці вийшли на тренувальне поле вже ввечері. Заняттю передував контрольний матч із «Колосом», який відбудеться в суботу.

Після інтенсивної розминки, під час якої гравцям були запропоновані активні вправи на швидкість та реакцію, команда приступила до основної роботи.

Спершу гравці виконували вправи на командний контроль м'яча, у той час як голкіпери займалися на сусідньому полі. Потім польові гравці розділилися на дві групи на різних половинах поля, в одній із яких футболісти працювали над завершенням атак один в один з воротарем, а також з чисельною перевагою над захисниками.

Потім уже вся команда одночасно брала участь у тактичних вправах. За відсутності збірників у групі перебувало відносно небагато гравців. Мірча Луческу у звичній для нього манері активно керував кожною дією гравців, перебуваючи в самому центрі ігрового майданчика, та робив індивідуальні підказки кожному.

У суботу «Динамо» належить провести хороший спаринг із представником нашої країни в єврокубках цього сезону - «Колосом» із Ковалівки. Нагадаємо, «Колосу», як і «Динамо», належить стартувати в єврокубковому сезоні менше ніж за два тижні.