Іспанія – Україна: прогноз і ставка Йожефа Сабо

Збірна України 5 Вересня, 22:32 4589
Іспанія – Україна: прогноз і ставка Йожефа Сабо
Колишній наставник головної команди країни Йожефом Сабо поділився своїм прогнозом на зустріч у Мадриді.

— Гра зі збірною Швейцарії мені сподобалася. Так, були деякі провали в грі, але в загальному плані команда виглядала гідно, незважаючи на те, що частіше захищалася. Недоліки в діях збірної України спишемо на старт сезону.

Мені дуже сподобалися новачки — Олександр Тимчик та Богдан Михайличенко. Склалося таке враження, що ці хлопці не перший день в збірній. А ось Коноплянка на лівому фланзі розчарував. Було очевидно, що в «Шахтарі» він перебуває без ігрової практики. Зате на протилежному фланзі Ярмоленко хоч і не вистачило функціональної готовності, він все одно старався, навіть коли не було сил, Андрій намагався грати у відборі, не покладаючи рук. Відчувається школа англійського чемпіонату.

Що стосується збірної Іспанії, то у них склад не найоптимальніший, проте це топ-збірна, навіть в експериментальному поєднанні. Матч відбудеться в Мадриді, тому я б не наважився віддати перемогу «Синьо-жовтим», хоча, ясна річ, буду дуже сильно переживати за команду Андрія Шевченка.

Українців зараз не так просто переграти. Напевно, наставнику збірної України доведеться проводити ротацію, оскільки на старті сезону грати через два дні на третій одним складом буде складно. Хоча, думаю, що Тимчик та Михайличенко вийдуть з перших хвилин, великої альтернативи їм немає, враховуючи, як вони зіграли в матчі зі швейцарцями.

У збірної України хороша атака, тому в Іспанії, вважаю, «Синьо-жовтим» вдасться забити, в цьому я практично не сумніваюсь, але і встояти буде складно. Ставлю на гольову нічию — 1:1.