Артем Шабанов: «Будемо покращувати нашу гру в обороні»

Динамо Київ 5 Вересня, 23:37 2404
Артем Шабанов: «Будемо покращувати нашу гру в обороні»
​Центральний захисник Артем Шабанов під час контрольного матчу з «Колосом» вийшов на поле вже по ходу першого тайму, замінивши травмованого Микиту Бурду. Після гри Артем поділився враженнями про матч.

- Артеме, тобі сьогодні довелося увійти в гру практично без розкачки і розминки...

- Так, на жаль, Микита отримав травму. У першу чергу ми всі бажаємо йому швидкого одужання. Що стосується моєї гри – так, довелося вийти на поле практично без розминки. Спочатку було трохи важко, збивалося дихання. Але потім розбігався і вже нормально влився в гру.

- Чи вдалося команді виконати установку, план на гру?

- Ми приділяли більше уваги контролю м'яча, різним тактичним ходам для гри проти насиченої оборони, пошуку вільних зон. Вважаю, що сьогодні моментами ми непогано контролювали гру, але іноді припускалися помилок, які нам належить розібрати щоб більше їх не допускати.

- Мірча Луческу на своїй першій прес-конференції заявив, що буде приділяти багато уваги саме грі команди в захисті. Ви, захисники, зараз це відчуваєте на собі?

- Дійсно, на тренуваннях нам постійно розповідають і показують, як потрібно діяти в тій чи іншій ситуації, як потрібно вести гру. Але думаю, що нам ще далеко до ідеалу, до вимог головного тренера. Будемо працювати над помилками і покращувати нашу гру в обороні.

- «Динамо» стало першою командою, яка зіграла з «Колосом» на цьому новому стадіоні. Як він тобі?

- Непоганий стадіон. Затишний, красивий. Виглядає сучасно. І поле хороше.