Іспанія - Україна: орієнтовні склади команд

Збірна України 6 Вересня, 11:18 5986
Іспанія - Україна: орієнтовні склади команд | 19-27
У неділю, 6 вересня, збірна України проведе матч другого туру Ліги націй, зігравши на виїзді з командою Іспанії.

Перший матч іспанців після коронавірусної перерви припав на поєдинок проти команди Німеччини. Гра завершилася з рахунком 1:1, підопічні Луїса Енріке зрівняли рахунок на останніх хвилинах зустрічі завдяки голу Хосе Луїса Гайя.

До збірної Іспанії не викликали досвідчених гравців: Хорді Альбу, Іско, Сауля, Дієго Косту й Альваро Морату. Натомість Луїс Енріке розраховує на більш молодих виконавців, у тому числі на Фаті та Феррана Торреса.

Підопічні Андрія Шевченка у першому турі Ліги націй перемогли швейцарців у Львові з рахунком 2:1. Голи в складі господарів забили Андрій Ярмоленко й Олександр Зінченко.

Після цього поєдинку у складі збірної України змін не відбулося - усі гравці, які були задіяні у львівській зустрічі, готуються і до матчу в Мадриді.

Орієнтовні склади

Іспанія: де Хеа, Карвахаль, П.Торрес, Рамос, Гайя, Родрі, Руїс, Алькантара, Ферран, Фаті, Родріго.

Україна: Лунін, Соболь, Кривцов, Матвієнко, Тимчик, Харатін, Зінченко, Маліновський, Циганков, Ярмоленко, Яремчук.

Поєдинок розпочнеться о 21:45. Трансляція зі стадіону «Альфредо Ді Стефано» буде доступна на телеканалах «Україна» та «Футбол 1».

Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!