Іспанія розтрощила Україну в матчі Ліги націй

Збірна України 6 Вересня, 23:37 4912
Іспанія розтрощила Україну в матчі Ліги націй | 19-27
17-річний Ансу Фаті став справжнім кошмаром для захисту команди Андрія Шевченка.

Не минуло й 100 секунд, як Фаті легко прибрав Тимчика на фланзі, знущально кинувши поміж ніг, а Кривцов у штрафному привіз пенальті, невчасно виставивши свій «гачок». Зачепив 29-річний центрбек Шахтаря 17-річного вихованця Барселони, найшвидший пенальті в столітній історії збірної Іспанії (87 секунда) зароблено без питань. Пятов фактично дістав круглого, але Рамос таки прошив його руку. Іронічна посмішка Луїса Енріке, тривога в очах Андрія Шевченка.

Ярмоленко заробив кутовий, але Кривцов і тут зіграв не найкращим чином – невдалий удар головою, перший в України за стартові 8 хвилин.

І знову провал зони Тимчика. Це Рамос виконав ідеальну діагональ на Регілона. Переможець Ліги Європи виконав гострий простріл, однак снаряд всього лише просвистів майже по лінії воріт. Дуже небезпечна подача з кутового завершилася ударом капітана Реала і збірної. Пятов з величезними труднощами парирував постріл Рамоса. Фаті приклався здалеку, повз ціль. Момент за моментом на українські ворота. Морено після розрізного пасу обвів Пятова і мінімально схибив. Команда Шевченка просто не існує в цьому матчі.

Фаті знову знищив Тимчика один в один. Навіть прихопивши каталонця за груди, не міг динамівець зупинити цей прохід. Пощастило, що снаряд в останній момент розминувся з дальньою стійкою. Прорвали і фланг Михайліченка. Переведення з краю на край, ефектний удар Фаті через себе – хвала Матвієнку, який встиг заблокувати і вибити на кутовий. Гол Рамоса на 29-й хвилині не здивував анітрохи.

Ольмо ідеально подав, Серхіо дещо підштовхнув Кривцова у спину, але дубль захисника зараховано. Зінченко обрізався на своїй половині, Фаті обвідним ударом поцілив у стійку, а від неї круглий пострибав до сітки – 3:0 за 32 хвилини. І знову Тимчик і дебютант Харатін лише в ролі статистів.

Перший влучний удар гостей аж на 41-й. Михайличенка кинули у прорив лівим флангом (своєчасний пас Маліновського, єдиний наш гострий за тайм), але Богдан пробив прямо по центру, хоч Де Хеа і з таким ударом впорався не дуже впевнено. Пятов укотре подарував мяч супернику. Добре, що Алькантара поспішив з ударом – вище, банально пробачив Тьягу капітана нашої збірної. Мало того, що 3:0, так Іспанія ще пару 100-відсоткових моментів загубила. За ударами 12:2, за влучаннями 4:1. Гра в одні ворота і без будь-яких шансів навіть на гол престижу.

Ерік Гарсія дебютує у 19 років на 62-й хвилині, міняючи Рамоса. У нас Циганков замінив Марлоса на 55-й. Нічого не змінилося по перерві. Ольмо розкішно крутив у дев'ятку – Пятов ледь виручив. Знову програємо підбирання, удар Регілона воротар переводить прямо на Жерара Морено. Судді зафіксували суперечливий офсайд, а так було б 4:0. Сидорчук замінив Харатіна на 63-й. Маліновський замість пасу вперед віддав назад. Матвієнко також завозився, і пішла контра. Удар Меріно був не найсильнішим, хоча знову змусив попрацювати Пятова.

Оскар недарма вийшов на заміну. Класний удар метрів з 20, Пятов тягнеться і переводить у поперечину. Після подачі кутового знову воротар Шахтаря весь в роботі – лише на лінії воріт зупинив м'яч. До слова, в тому епізоді спочатку програв боротьбу Кривцов, а Яремчук заспав і скосив Фаті, мав бути другий пенальті, пошкодував французький суддя. Розкішний дальній пас Сидорчука на Михайліченка. Циганков уже готовий був замикати, але захисник перервав. Коваленко замінив Ярмоленка. Ферран Торрес стає джокером Луїса Енріке. Закидання у штрафний, Кривцов скидає на 20-річного новачка Манчестер Сіті – повний погром, повторення найгіршої поразки в історії збірної України.

Маліновський по хорошому награв на другу жовту, знову і знову не встигаючи за швидким суперником. Однак, здається, всій планеті нині шкода таку безпорадну збірну України. Регілон підвернув гомілкостоп у боротьбі з Коваленком. Крики, муки, Іспанія гратиме в меншості на секунд 120. Тимчик ідеально виклав м'яч Яремчуку. Роман розвернувся і слабко пробив прямо в руки Де Хеа з вбивчої позиції. Єдиний «плюс» нинішнього погрому – не побили антирекорд найгіршої поразки в історії збірної, а лише повторили 0:4, які раніше траплялися в матчах проти Хорватії, Іспанії та Чехії.

Ну, і найсмішніше – команда Шевченка не дала себе обійти Швейцарії та Німеччині після двох турів.