«Скарб за українськими мірками». Франков - про інтерес до Супряги і продаж лідерів «Динамо»

Динамо Київ 11 Вересня, 08:49 3317
«Скарб за українськими мірками». Франков - про інтерес до Супряги і продаж лідерів «Динамо» | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков у коментарі 1927.kiev.ua поділився думками про трансферні чутки навколо низки гравців київського «Динамо».
- Думаю, розмови про можливий трансфер Супряги, в більшій мірі, - ігри агентів. За українськими мірками, Супряга - це скарб. Не користуватися цим, не розкручувати тему зацікавленості в його підписанні було б дивним.

Коли Супряга буде регулярно забивати за Динамо, а я впевнений, що це відбудеться, коли його заграють за національну збірну України, такі чутки будуть будуть ходити постійно. Тільки б я задався питанням: «Болонья» - точно те, що нам потрібно?». Це великий клуб з традиціями, але на скільки стиль цієї команди підходить для росту і розвитку Владислава Супряги.

Щодо лідерів команди, я вважаю, що в Динамо немає футболістів, які не продаються. Все залежить від пропозиції і клуба, який її робить. «Динамо» враховує інтереси футболіста в плані розвитку в новому клубі, а не працюють з позиції - продати, взяти гроші і забути.

Також, я вважаю розумною продажу за менші гроші одразу, але з більшим відсотком від наступних продажів. Будь-який трансфер я не готовий святкувати, але продати гравця в хороший клуб за хороші гроші - абсолютно правильна практика.

Тим більше, Мірча Луческу покликаний награвати і відкривати нових талантів в Динамо, цим самим піднімаючи їхню вартість. Тому що будь-який прогрес в футболі, як індивідуальний, так і командний, монетизується.