Беньямін Вербич: «Знаємо, що в УПЛ більшість команд гратиме так, як «Десна»

Динамо Київ 11 Вересня, 22:48 2071
Беньямін Вербич: «Знаємо, що в УПЛ більшість команд гратиме так, як «Десна» Фото: 1927.kiev.ua
Вінгер київського «Динамо» Беньямін Вербич дав коментар FootballHub за підсумками поєдинку з чернігівською «Десною» в рамках 2-го туру Favbet Ліги (0:0).

- Чому не вдалося сьогодні пройти оборону «Десни»?

- Ви ж бачили, ми створювали моменти, навіть тричі потрапляли в штангу та поперечину. Але сьогодні не вийшло забити. У матчі з «Шахтарем» ми реалізували три моменти з трьох, а сьогодні, можливо, не вистачило спокою в завершенні атак. Але будемо старатися й далі.

Ми знаємо, що в Прем'єр-лізі більшість команд гратиме так, як «Десна». Будемо вивчати суперників, намагатися знайти їх помилки.

- Так складається, що «Динамо» дуже непросто грати проти «Десни». Сьогодні знову був «фактор «Десни» чи суперники обрали таку тактику, що ви нічого не змогли зробити в атаці?

- У першому таймі «Десна» грала через довгі передачі. Ми до цього готувалися та добре володіли м'ячем всю гру. Просто не пішло завершення атаки, потрібно було створювати ще більше моментів, більше атакувати з флангів. А ми грали більше через середину.

- Наступний виклик - АЗ (Алкмаар). Із яким настроєм підходите до протистояння?

- Це якісна нідерландська команда з хорошим підбором гравців. Вони добре стоять в обороні, як і «Десна», і виходять в швидкі контратаки. Ми будемо їх вивчати та готуватися до цієї гри.