Олег Саленко: «Поки що немає впевненості, що в «Динамо» все налагоджується»

Динамо Київ 13 Вересня, 19:50 2752
Олег Саленко: «Поки що немає впевненості, що в «Динамо» все налагоджується»
Колишній форвард київського «Динамо» в інтерв'ю 1927.kiev.ua відзначив, що шанси на прохід до наступного раунду в «Динамо» та АЗ - рівні.

— Пауза на збірну зіграла не на руку «Динамо»?

— Навіть якщо запрошені динамівці не грали, а просто тренувалися в таборі збірної - це вже користь і навіть краще, ніж зіграти в товариському матчі із однією з команд УПЛ.

Травма Тимчика? Думаю, в «Динамо» немає незамінних гравців. Є футболісти, які можуть замінити й Олександра Тимчика.

— Які враження залишилися від матчу киян із «Десною»?

— У «Динамо» було мало моментів. Десна створила тільки два. Решта гри - лише катання м'яча в центрі поля. Поки що немає впевненості, що в «Динамо» все налагоджується. Постійно змінюються склади, багато травмованих гравців. Важко сказати, що команда набирає обертів.

Проблема з нападниками в «Динамо» й досі залишається. Немає кому забивати. Думаю, з АЗ в нападі гратиме Вербич.

— Як оціните дебют Іллі Забарного?

— На загальному фоні - все добре. Нічого зайвого не зробив, особливо не виділявся і команді не заважав. Ілля зробив свою роботу. Ми побачили, що є гравець, який може без проблем ввійти в гру і закрити позицію. По такій грі щось більше сказати важко.

— Які шанси в «Динамо» пройти АЗ?

— Шанси в обох команд рівні - 50 на 50. «Аякс», на момент початку карантину лідирував, але очні протистояння були за АЗ. Це добротний колектив, який впевнений у своїх силах, - мали грати з «Динамо» на нейтральному полі, але вони з легкістю погодились провести гру в Україні.

Хоча захист «Динамо» в матчі із «Десною» відіграв непогано, але в АЗ футболісти швидші і технічніші, так що можна очікувати помилок. Кияни повинні викладатися на полі «через не можу» і, в жодному разі, не допускати додаткового часу. Ми, в черговий раз, побачимо нове «Динамо», так що я очікую на важкий для нас матч.

Микола Тимощук