Передматчева прес-конференція тренера АЗ

Динамо Київ 14 Вересня, 20:53 3664
Передматчева прес-конференція тренера АЗ
​Головний тренер АЗ відповів на запитання журналістів на передматчевій прес-конференції на «Олімпійському».

- Після жеребкування ви говорили, що шанси суперників на прохід 50 на 50. Враховуючи кадрові проблеми «Динамо» в захисті, наскільки, на вашу думку, змінилися ці шанси?

- Все одно, важко сказати хто фаворит. «Динамо» та АЗ не часто грають один проти одного. Матч триває 90 хвилин, протягом цього часу ситуація на полі може змінитися, на результат може виникнути багато обставин. Все-таки шанси рівні – 50 на 50.

- Ви другий рік поспіль граєте з українським клубом. Вам до вподоби ця традиція?

- Так, у мене хороші спогади про минулорічний матч з Маріуполем. Минулого сезону ми впевнено перемогли і вийшли до наступного раунду. Тож ця традиція – грати в Україні – мені до вподоби.

- У якому стані лідери вашої команди, Стенгс та Ідріссі? Чи готові вони грати?

- Обидва в заявці, обидва прилетіли з командою, а чи будуть вони грати, чи ні – ми вирішимо вже після тренування на «Олімпійському», або скоріше навіть завтра, у день гри.

- Чи усвідомлюєте ви наскільки важка гра чекає АЗ, враховуючи що ви ще не грали в чемпіонаті, а декілька гравців до того ж були в збірних?

- Завтра все побачимо. Так, деякі гравці були у збірних, але ми достатньо тренувалися та готувалися до цієї гри.

- Яку тактику ви плануєте обрати на завтра?

- У нас попереду ще є заключне передігрове тренування. Завтра ми приймемо остаточне рішення щодо того, за якої схеми ми гратимемо.

- Який прогрес демонструє команда після міжсезоння?

- Прогрес відчувається, хоч тренувань поки було не так вже й багато. Але ми залучали до тренувань гравців з молодіжного складу, тож у цілому я задоволений тренувальним процесом та прогресом команди.

- Чому в заявці немає Хокона Евьєна?

- У нас достатньо кваліфікованих гравців, які наразі виглядають краще і можуть гідно його замінити. У нас в команді має бути здорова конкуренція. До заявки на гру може потрапити лише 18 гравців. Хто краще готовий, той і потрапляє.

- Які сильні сторони має ваша команда, за рахунок чого ви збираєтеся обіграти «Динамо»?

- Ми непогано граємо в нападі, де у нас вистачає креативних гравців. Ми можемо домінувати на полі протягом усієї гри. Втім, ми знаємо, що «Динамо» дуже сильно діє на контратаках. Тож ми маємо знайти певний баланс.

- Порівняйте чемпіонати України та Нідерландів. Який, на вашу думку, сильніший?

- Мені важко судити, тому що я не слідкую за українським чемпіонатом. Ми зустрічалися лише з «Маріуполем», і цього недостатньо аби робити оцінку всій лізі. Знаю, що в Україні є сильні команди, зокрема «Динамо» та «Шахтар», які як правило ведуть боротьбу за титул. «Динамо» два роки тому грало з «Аяксом», один матч завершився внічию. Але зараз і «Динамо» інше, і «Аякс» інший. На це питання відповісти важко. Для цього треба слідкувати за українським чемпіонатом.

- Кілька років тому «Зеніт» у Лізі чемпіонів під керівництвом Мірчі Луческу розгромив АЗ з рахунком 5:0. Щоправда, тренером тоді були не ви. Як ви вважаєте, тоді АЗ був слабкий чи їх суперник сильний?

- Про ту гру не можу абсолютно нічого сказати, бо це було 5 чи 6 років тому. Той АЗ був зовсім іншою командою у порівнянні з нинішнім. Зараз ми думаємо тільки про завтрашній матч.