Відкрите тренування напередодні старту у кваліфікації Ліги чемпіонів

Футбол України 14 Вересня, 22:43 792
Відкрите тренування напередодні старту у кваліфікації Ліги чемпіонів Фото: ФК Динамо Київ
​Уже завтра київське “Динамо” прийматиме нідерландський АЗ у матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, а напередодні поєдинку “біло-сині” провели традиційні передматчеві заходи на клубній базі.

Щоправда, зважаючи на пандемію коронавірусу, запрошення ЗМІ до розташування “Динамо” у Віті-Литовській мало певні обмеження, які за останні місяці вже також стали носити традиційній характер. Так, у залі для прес-конференцій журналісти та фотографи повинні були знаходитися в масках, а за відкритою частиною тренування представники ЗМІ спостерігали на відстані - з трибуни біля поля.

При цьому самі футболісти, тренерський штаб і адміністративний персонал першої команди “Динамо” сьогодні вранці здали передбачений вимогами УЄФА тест на COVID-19.

Спершу у ході регламентної передматчевої прес-конференції Мірча Луческу та Сергій Сидорчук відповіли на запитання журналістів щодо майбутнього протистояння з АЗ, а далі “біло-сині”, у незмінно хорошому настрої та бойовій готовності, розпочали тренувальне заняття на одному з полів бази, перші 15 хвилин якого були відкритими для ЗМІ.

Після тренування команда, як зазвичай, залишиться ночувати на базі, а відходу до сну передуватиме вечеря та теоретичне заняття. Вранці у вівторок на динамівців чекає медичний огляд, сніданок і полегшене тренування. Після обіду тренерський штаб проведе установку на гру, а далі команда вирушить на НСК “Олімпійський” - на перший єврокубковий поєдинок сезону.

Стартовий свисток матчу з АЗ від ізраїльського арбітра Ореля Грінфельда пролунає о 20:00.