Світовий футбол 16 Вересня, 22:12 2992
Ліга чемпіонів: Мілевський і Хачеріді програли «Маккабі» Тель-Авів, легендарний Станкович вилетів від кіпріотів | 19-27
Завершилися перші поєдинки середи в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів, 3-й кваліфікаційний раунд

Омонія – Црвена Звезда – 1:1 (пенальті – 4:2)

Голи: Люфтнер, 31 – Іваніч, 45+1

Маккабі Тель-Авів – Динамо Брест – 1:0

Гол: Бітон, 50 (пенальті)

Карабах – Мольде – 0:0 (матч перейшов в екстра-тайм)

Мітьюлланд – Янг Бойз – 0:0 (триває перший тайм)

Перший матч ігрового дня подарував сенсацію – кіпрська Омонія на власному полі переграла сербську Црвену Звезду. Господарі намагалися грати з белградцями на рівних із перших хвилин і зуміли відкрити рахунок у середині першого тайму. Гол вийшов курйозним – Гомес із кутового спробував поцілити у ворота прямим ударом, а невдала гра кіпера сербів Боряна дозволила добити м'яч Міхаелю Люфтнеру. Підопічні Деяна Станковіча додали тиску й забили гол у роздягальню. Це Ель-Фарду класно подав із правого флангу, а Мірко Іваніч переграв опонента на другому поверсі – 1:1.

Другий тайм пройшов під диктовку «звездашів», але реалізувати власну перевагу (5 ударів у площину за 45 хвилин) вони так і не зуміли. Натомість в екстра-таймі шальки терезів похитнулися у бік Омонії. «Зелені» перехопили ініціативу й могли навіть уникнути післяматчевої лотереї. Але і в серії пенальті кіпріоти зуміли оформити вихід до плей-офф кваліфікації: господарі реалізували 4 спроби поспіль, а белградці Фальчінеллі та Дегенек – схибили. Останній крок до сенсаційної участі в груповому етапі ЛЧ – надпринципове протистояння з пірейським Олімпіакосом.

Несподіванка для пересічного вболівальника трапилася і на Святій землі. Брестське Динамо з українцями Хачеріді та Мілевським у старті не скористався нагодою продовжити шлях до основної сітки. Білоруський гранд блідо виглядав у першому таймі, не створивши жодної нагоди біля воріт Маккабі. «Жовті» натомість мали моменти, але розмочили рахунок лише на старті другої половини. Кисляк завалив опонента під час стандарту, а Дан Бітон упевнено реалізував одинадцятиметровий. Гості додали в активності після пропущеного м'яча, на хід поєдинку вплинув і керманич брестян Ковальчук (коуч зняв із гри дует українців), але бодай перевести поєдинок в овертайм Динамо-Брест не змогло.