Перша домашня перемога Луческу в УПЛ. «Динамо» б'є ФК «Львів»: 3:1

Динамо Київ 19 Вересня, 21:30 4046
Перша домашня перемога Луческу в УПЛ. «Динамо» б'є ФК «Львів»: 3:1 | 19-27
В матчі третього туру кияни переграли ФК «Львів», здобувши для свого тренера першу домашню перемогу в чемпіонаті України.

Кияни взяли м'яч під контроль зі стартових хвилин, але особливого тиску на ворота «Львова» не було - гра проходила в центральній зоні.

Першу загрозу біля воріт гостей створив Супряга на 16-ій хвилині - Владислав ввірвався в карний майданчик, але Кравчув вибив м'яч на кутовий. Згодом Лєднєв пробив здалеку - м'яч знову пішов на кутовий.

В цілому, крім двох прострілів Вербича, можна виділити лише удар Шепелєва із близької відстані, після пасу Цитаїшвілі - Кравчук кинувся на м'яч і перевів його на кутовиий.

Про гру суперника можна відзначити, що львівяни активно пресингували після втрат, намагались розігрувати, пройти через пас, уникали закидань і забігань.

Резервний склад зовсім не вразив, тому в перерві Мірча Лучеку провів чотири заміни (Буяльський - Лєднєв, Шапаренко - Шепелєв, Сидорчук - Андрієвський, Циганков - Цитаїшвілі) і вже на старті другого тайму Супряга, після пасу Циганкова, заробив пенальті. Віктор пробив і не схибив - 1:0.

Через десять хвилин Циганков знову знайшов Супрягу в карному майданчику суперника. Цього разу навісом - Владислав пробив головою, але голкіпер перевів гру на кутовий.

На 64-ій хвилині гості відігралися. Після навісу зі штрафного Челіч заштовхав м'яч у ворота. Сейв можна записати в актив Георгію, але захист не відіграв належним чином при добиванні. 1:1

Мірча Луческу довго не чекав і вже на 67-ій хвилині змінив Вербича на Кравця, підсиливши атаку.

«Львів» «огризався», «Динамо» намагалося відігратися - пристрасті закіпали в полі і за його межами. По жовті отримав головний тренер гостей і один із тренерів «Динамо».

Кияни тиснули і в одному із епізодів нерви не витримали у захисника «Львова» - Міхоубі отримав другу жовту і покинув поле. В одній із наступних атак кияни заробили штрафний удар, який реалізував Шапаренко - 2:1.

Варто відзначити, що «Львів» усіма методами намагався тягнути час до вилучення. Після вилучення і пропущеного гола гості «сіли» на своїй половині поля, дограючи матч. «Динамо», в свою чергу, дозволяло собі не поспішати, намагаючись грати обережно.

На 90+5 хвилині Шапаренко знайшов пасом Супрягу і той поставив крапку у матчі. 3:1

«Динамо» - ФК «Львів»: 3:1

Голи: Циганков, (пен) 48, Шапаренко, 87, Супряга, 90+5 — Челіч - 62.

Попередження: Грисьо, 21, Айнсалу, 25, Клименчук, 47, Кравчук, 59, Шапаренко, 71, Супряга, 80. Міхоубі, 83.

Вилучення: Міхоубі, 83.

«Динамо»: Бущан, Вербич, Шепелєв, Цітаішвілі, Миколенко, Лєднєв, Андрієвський, Забарний, Сирота, Супряга, Кенджора

Запасні: Бойко, Сидорчук, Соль, Шапаренко, Де Пена, Циганков, Кравець, Буяльский, Алібеков

ФК «Львів»: Літовченко, Кравчук, Челіч, Маруан, Клименчук, Борзенко, Грисьо, Айнсалу, Кошман, Нич, Феліпе

Запасні: Костик, Вичіжанін, Савошко, Малашевський, Романчук, Велвес, Комарець