Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Динамо Київ 19 Вересня, 22:18 6523
Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу
Наставник «Динамо» Київ Мірча Луческу прокоментував непросту перемогу над ФК «Львів» у матчі УПЛ (3:1).

- Чотири заміни в перерві були пов'язані з вашою оцінкою гри команди в першому таймі чи це був початковий план?

- Заміни були заплановані, тому що багато сил було витрачено в грі з АЗ. Зараз нам належить наступна гра в єврокубках, тому вирішив дати зіграти футболістам по 45 хвилин, щоб вони були в тонусі. Вихід свіжих гравців надав нашій грі імпульс. Ми додали в якості футболу і в швидкості.

- Що не вийшло у вашої команди в першому таймі?

- По-перше, у нас вийшло шість нових гравців. Це дуже багато. Важко вписатися в гру. Але я повинен їм довіряти, тому що багато хто з них пропустили збір на початку сезону. Я повинен давати їм ігровий час. По-друге, футболісти не грали так, як ми домовлялися. У другому таймі вийшли інші гравці і почали грати правильно.

Суперник пресингував і грав один в один. Щоб вийти з-під цього пресингу, потрібно грати довгими передачами. Після перерви ми так зіграли 4-5 разів, і відразу з'явилися моменти біля чужих воріт. На жаль, наші крайні захисники в першому таймі ми не змогли використовувати флангові зони.

Тому я і поставив Кендзьору і Миколенкана фланзі, щоб вони допомагали нам в атаці. Миколенко робив це краще і частіше, але в останньому відрізку приймав неправильні рішення, коли у нього було два моменти. У першому таймі ми багато імпровізували і не робили того, про що домовлялися. У другому вже грали в інший футбол, почали з'являтися моменти, забивалися голи. У підсумку ми виграли цей складний матч.

- Як оціните гру Циганкова і чи буде він готовий до матчу з «Гентом»?

- Він дуже добре зіграв. Після матчу я запитав його про самопочуття. Він відповів, що все добре. Залишається спостерігати, як він буде відчувати себе далі.