Ігор Йовічевич озвучив завдання, які стоятимуть перед «Дніпром-1»

Футбол України 23 Вересня, 15:45 493
Ігор Йовічевич озвучив завдання, які стоятимуть перед «Дніпром-1»
​46-річний хорват після п’ятирічної перерви повернувся в Україну, очоливши «Дніпро-1». 

Контракт Йовічевича розрахований на два роки з можливістю продовження ще на один.

«Перший день завжди є незабутнім. Після стількох років повернутися до українського футболу є і мотивацією, і викликом. «Дніпро-1» заслуговує боротися за найвищі місця, і ми будемо працювати щоденно у цьому напрямку».

«1 очко у 3 матчах – результат, який, можливо, не відповідає грі команди. Мусимо підняти настрій команді. У такій ситуації завжди на команду впливає та тисне результат, необхідність виконати задачу на сезон. Але я вважаю, що треба йти від матчу до матчу. Жити не чимось примарним, а працею, якісними тренуваннями».

«Потрапляння в єврокубки? По-перше, зазначу, що наявні гравці за своєю якістю можуть виконати задачу. З іншого боку, є ще 15 днів, і якщо буде можливість придбати гравця на певну позицію для зміцнення конкуренції, ми це зробимо разом зі спортивним директором Андрієм Русолом. Тож, ще є простір для покращення команди, щоб виконати задачу ще краще. Ще раз кажу: я перший хочу вигравати, бо змалку маю дух переможця. Хочу цю емоцію передати футболістам. У кожному тренуванні, у кожній вправі має бути переможець. Для того будемо працювати».

«Яким я бачу «Дніпро-1»? Хочу бачити команду агресивною, компактною, яка розуміє гру та що вимагає ситуація на полі. Я можу мати філософію контролю м’яча, але якщо граю проти міцнішого суперника, вона не вийде. Тоді маємо активно діяти без м’яча у першій та другій зонах або у високому пресингу. Хочу, щоб команда грала у тотальний футбол і розуміла гру», - сказав Йовічевич.