Динамо Київ 23 Вересня, 23:57 2104
Під оплески дощу. «Динамо» переграє «Гент» в першому матчі плей-оф Ліги чемпіонів  | 19-27
«Гент» у плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів приймав київське «Динамо».

Із перших хвилин поєдинку, що майже повністю пройшов під акомпанемент дощу, динамівці захопили контроль над м’ячем, тоді як господарі діяли вкрай обережно. Мірча Луческу вирішив не змінювати переможний склад матчу проти АЗ та випустив тих самих футболістів, які нещодавно переграли в Києві нідерландців.

Владислав Супряга вперше перевірив реакцію Руфа на 4-й хвилині, після скидки від Родрігеса пробивши з-за меж штрафного. А вже наступний удар Влада по воротах “Гента” став гольовим. Караваєв розвинув атаку з лівого флангу передачею в центр штрафного на Буяльського, який перевів м’яч на Супрягу, котрий чергував на дальній стійці. Форварду залишалося переправити сферу в ворота з мінімальної відстані - 1:0! Щоправда, Владислав перебував “на стрічці”, через що Овідіу Хацеган прийняв рішення звернутися до VAR. Відеоповтори підтвердили, що гол був забитий за правилами, взяття воріт було зараховано і динамівці повели в рахунку вже на 9-й хвилині.

Швидкий пропущений гол став першим ударом для “Гента”, а другий удар стався незабаром - Роману Яремчуку знадобилася заміна через ушкодження.

При цьому динамівці, вийшовши вперед, не стали закриватися в захисті та продовжили активно грати попереду. Ще одну нагоду вразити ворота “Гента” кияни отримали, заробивши штрафний, але удар у виконанні де Пени не став несподіванкою для Руфа, голкіпер контролював ситуацію в цього епізоді.

Господарі перехопили ігрову ініціативу лише в останню третину першого тайму, а свого першого удару по воротах Бущана завдали на 36-й хвилині - сильно пробив Безус, а голкіпер “Динамо” впорався з ударом екс-динамівця.

Вирівнявши гру, бельгійці вирівняли й рахунок. На 41-й хвилині “Гент” заробив право на виконання кутового, після подачі якого Кляйндінст, що раніше з’явився на полі замість Яремчука, виграв повітря та головою спрямував м’яч у ворота - 1:1.

Другий тайм динамівці знову розпочали з контролю м’яча, а наші суперники втратили другого українця з трьох присутніх у стартовому складі. Заробивши два попередження за чотири хвилини - за фоли проти Шапаренка та Буяльського, поле залишив Роман Безус.

Опинившись у меншості, “Гент” зосередився на обороні, майже не ризикуючи виходити вперед. Натомість Мірча Луческу посилив атакувальну ланку “Динамо” виходом Циганкова та Вербича, і динамівці спокійно контролювали гру, розвиваючи широкі затяжні атаки.

Даві Руф кілька разів рятував ворота своєї команди після ударів Циганкова, Буяльського, де Пени та Вербича, однак закрити свої володіння на замок не зумів. На 79-й хвилині Циганков завдав удару на вході до штрафного, м’яч рикошетом від Пластуна потрапив до де Пени, який пробив низом, між ніг воротаря - 1:2!

Кінець матчу кияни провели на половині поля “Гента”, маючи всі шанси забити третій гол. Зокрема Руф парирував постріл Миколенка з-за меж штрафного, а Сидорчук, також потужно пробивши здалеку, спрямував м’яч над поперечиною.

Однак більше рахунок у Генті не змінився - будемо сподіватися, що решту голів “біло-сині” припасли на домашній матч, який відбудеться 29 вересня на НСК “Олімпійський”. Повертаємося з Бельгії з надважливою виїзною перемогою!

Кваліфікація Ліги чемпіонів, раунд плей-оф (перший матч)