Перемога «Динамо»: відірвались від Кіпру та Шотландії, наблизились до Туреччини, не відпустили Австрію

Футбол України 24 Вересня, 15:18 2106
Перемога «Динамо»: відірвались від Кіпру та Шотландії, наблизились до Туреччини, не відпустили Австрію
​Перемога «Динамо» над «Гентом» (2:1 в Бельгії в першому матчі раунду плей-офф ЛЧ) має важливе стратегічне значення – кияни максимально наблизилися до групи ЛЧ і бонусу в чотири очки.

Але важливі й сьогоденні результати. Завдяки цій перемозі скарбничка України поповнилася на 0,2 євроочка, що дало нагоду зміцнити позиції відносно конкурентів.

Кіпр підійшов до матчів раунду плей-офф кваліфікації ЛЧ та третього раунду відбору ЛЄ з максимальним представництвом. Однак в першому ж своєму поєдинку Кіпр втратив представника – Аполлон був розгромлений вдома польським Лєхом Василя Кравця.

У цьому сезоні Аполлон набрав 3,5 очка – це майже цілий бал для країни, адже діляться очки, здобуті кіпрськими клубами, на чотири. Але більше Аполлон не набере.

В грі ще залишаються Омонія (як мінімум група Ліги Європи), АПОЕЛ і Анортосіс (грають в третьому раунді кваліфікації ЛЄ). Кіпр наразі відстає від України на 1,325 очка.

Нічого не набрала Шотландія, тож і відносно неї Україна зміцнила позицію – трохи збільшився відрив.

А от Туреччину 🇹🇷 наздоганяємо. І поки що тенденція хороша. Відставання, яке на початку сезону становило 0,7 балу, сьогодні є лише 0,3 балу. Також не відпустили у відрив Австрію 🇦🇹.

Сьогодні боротьба продовжиться матчами Ліги Європи.