Василь Турянчик: «Минай» спочатку грає активно, а потім «сідає» на свою половину поля»

Динамо Київ 26 Вересня, 10:04 1242
Василь Турянчик: «Минай» спочатку грає активно, а потім «сідає» на свою половину поля»
Cвоєю думкою про поєдинок поділився екс-захисник нашої команди 60-х років Василь Турянчик – вихованець ужгородського футболу.

- Перш за все, хочу сказати, що проти «Динамо» добре грають навіть ті, хто не вміє грати у футбол (посміхається) – настільки сильне у гравців бажання проявити себе з найкращого боку та довести, що вони не гірші за киян. Тож динамівцям потрібно серйозно підійти до цього поєдинку і не допустити недооцінки суперника, а грати лише на перемогу.

- У минулих турах «Минай» переміг «Олександрію», але поступився «Олімпіку», це свідчить про нестабільність команди?

- Я слідкую за цим колективом та дивлюся їхні матчі. Думаю, усе має стати на свої місця. Зазвичай вони на початку грають активно, доки вистачає сил, а потім підсідають. «Динамо» - солідна команда, яка має доводити, що вона є найкращою в Україні. Суботній матч теж буду дивитися, адже «Динамо» - команда, у якій я провів 10 років, тому не дивно, що досі спостерігаю за нею.

- У «Миная» є тиждень на підготовку до матчу з «Динамо», а кияни у середу грали у Лізі чемпіонів. Чи вплине на гру насичений графік «біло-синіх»?

- У «Динамо» досвідчений тренер, який після гри з «Гентом» має дати легку розминку, щоб струсити гравців, а не важке тренування, і за пару днів підведе їх до оптимального стану перед грою з «Минаєм». Впевнений, усе залежить від «Динамо» - їхнього настрою, характеру і бажання. Якщо кияни налаштуються, як слід, упевнений, вони переможуть без зайвих проблем. У таких матчах ця команда не може поступатися. Принаймні для мене це буде велике розчарування.

- «Динамо» вже зустрічалося із «Минаєм» у Кубку України, де перемагало суперника, тож і цього разу не має бути сюрпризів та непередбачуваних ситуацій?

- Так. Повторюся, «Динамо» має клас. Без нього можна зіграти усього пару ігор на підйомі, а потім вже важко – маю на увазі «Минай». Думаю, усе залежатиме від того, як Мірча Луческу побудує тренувальний процес та підготовку до матчу. Він – досвідчений тренер, тож усе має бути добре. Потрібно, щоб динамівці відійшли від поєдинку Ліги чемпіонів з «Гентом» та мали бажання та самовіддачу у матчі із «Минаєм». Бо якщо гравці втомлені, вони, може, і хотітимуть грати, але ноги не слухатимуться.

- Чи могли б виділити когось із гравців «Миная», на яких варто звернути особливу увагу?

- Ні, там немає класних футболістів, команда грає лише за рахунок великого бажання. Усі гравці рівні, добре б’ються, стараються та максимально викладаються на полі. А коли «наїдяться», сядуть на свою половину. Думаю, за підсумками чемпіонату «Минай» посяде місце у середині турнірної таблиці.

- А у складі «Динамо» гра якого футболіста вам подобається найбільше?

- У них то один добре зіграє, то інший – усе індивідуально, адже у когось гра може піти краще, у когось – гірше. Не хочу когось виділяти, раптом він зіграє погано, що тоді про мене скажуть? (посміхається).