«Динамо» громить «Минай» перед матчем із «Гентом»

Динамо Київ 26 Вересня, 15:57 1189
«Динамо» громить «Минай» перед матчем із «Гентом» | 19-27
В матчі четвертого туру УПЛ «біло-сині» не мали проблем із «Минаєм» (0:4).

«Минай» почав гру агресивно і поплатився за це - вже на 14-ій хвилині Павлиш покинув поле, збивши Супрягу в карному майданчику - жовта картка стала другою для нього. До цього, на шостій хвилині, він жорстко зіграв проти Дуеланда. Все ж, «Динамо» не скористалося шансом відкрити рахунок із пенальті - удар Вербича потягнув Попович.

Далі кияни притиснули «Минай» до воріт і забити їм вдалося аж на 36-ій хвилині. Андрієвський перекинув Поповича після ефектної скидки від Супряги. 0:1

До перерви кияни подвоїли рахунок. Після удару Вербича на добиванні зіграв Циганков, розстрілявши пусті ворота. 0:2

Після перерви Містер провів три заміни: Супряга - Соль, Шепелєв - Сидорчук, Дуелунд - Шепелєв.

Єдиний небезпечний момент «Миная» від початку протистояння був на 51-ій хвилині, коли Пиняшко підкручував з гострого кута - Бущан успішно зіграв на виході.

Далі Шапаренко тонкою передачею знайшов Вербича і той зробив рахунок 0:3.

Динамо продовжувало «катати» м'яч на половині поля «Миная», а Луческу зробив дві заміни: Циганков - Цитаішвілі, Караваєв - Кенджора. Щоправда, перед другою заміною кияни знову забили - Матіч відзначився автоголом після прострілу Миколенка. 0:4

Завершення гри теж видалося легким для «Динамо». Кияни дали минаївцям поконтролювати м'яч, але без моментів біля своїх воріт, лише в одному епізоді із підкрутки Ткачука Бущан був змушений продемонструвати свою майстерність, парирувавши м'яч.

Свисток арбітра зафіксував розгромний рахунок - 0:4. Гра вийшла легкою прогулянкою перед «Гентом».

УПЛ. 4-ий тур. «Минай» - «Динамо»: 0:4

Голи: Матич, 69 (аг.) — Андрієвський,36, Циганков, 40, Вербич,59.

Попередження: Павлиш,6, Меличенко, 65, Лопирьонок, 77, Ахмедзаде, 84 — Забарний,50.

Вилучення: Павлиш, 14.

«Динамо»: Бущан - Миколенко, Сирота, Забарний, Кенджора (Караваєв, 74), Андрієвський, Шепелєв (Сидорчук,46), Дуелунд (Шапаренко, 46), Вербич, Циганков (К) (Цитаішвілі, 62) - Супряга (Соль, 46).

Запасні: Бойко, Шабанов, Сидорчук, Буяльський, Караваєв, Де Пена, Шапаренко, Цитаїшвілі, Соль.

«Минай»: Попопич – Меліченко, Лопирьонок, Павліш, Матіч, Саків – Кожанов, Ткачук, Нурієв, Пиняшко – Шиндер.

Запасні: Каніболоцький, Капаррос, Книш, Маткобожик, Сніжко, Шпак, Маємбе, Ахмедзадзе, Голодюк.