Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Динамо Київ 26 Вересня, 17:08 4390
Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу
Прес-конференція головного тренера «Динамо» Мірчі Луческу після перемоги над «міна» (4: 0) в рамках чемпіонату України.

- З одного боку, приємно було, що повернулися часи, коли «Динамо» легко обігрує своїх суперників, з іншого - відсутність інтриги не сприяє видовищу. Наскільки вдалося втілити задуми в плані надання ігрової практики футболістам перед головними майбутніми матчами? І яка ситуація з травмованими?

- Завжди складно після єврокубкових матчів повертатися в чемпіонат. Проти нас грала супермотивована команда, і я під час підготовки до поєдинку акцентував увагу підопічних на це. Хлопці були трохи розслаблені, але я намагався тримати їх у тонусі, щоб у нас не виникло проблем.

Гра була під нашим контролем. Звичайно, вилучення суперника зіграло на нашу користь. Хоч ми і не поспішали із забитими м'ячами, але в підсумку все вирішилося на футбольному полі. Видно було, що футболісти тримали в головах майбутній матч із «Гентом», оскільки це найважливіша гра для клубу за останні, напевно, чотири-п'ять років.

Що стосується ротації, то я намагаюся тримати гравців на одному рівні і підготовки, і мотивації, щоб усі були готові до ігор. Є, звичайно, різниця між тими гравцями, які починали підготовку зі мною, і тими, хто приєднався трохи пізніше.

Що стосується травмованих, то Попов, сподіваюся, вже з понеділка повернеться до загальної групи, а Тимчик наступного тижня почне індивідуально займатися біговими вправами. Про Бурду ви й самі знаєте - він вибув надовго.

- Жерсон Родрігес здоровий?

- Він учора на тренуванні отримав сильний удар, і я вирішив не ризикувати, дати йому відпочити. Завтра він буде тренуватися в загальній групі.

- У матчі з «Гентом» ви простояли під доволі холодним дощем. Як себе почуваєте?

- Знадобилося три дні, щоб відновитися (посміхається). Найголовніше, щоб гравці не хворіли. Я був трохи застуджений, але доктор контролює ситуацію - тому, мені краще.