Звитяга в Турині. «Аталанта» круто розпочинає сезон у Серії А

Світовий футбол 26 Вересня, 18:54 2262
Звитяга в Турині. «Аталанта» круто розпочинає сезон у Серії А  | 19-27
​Аталанта без Руслана Малиновського у стартовому складі влаштувала в першому таймі з Торіно справжню перестрілку.

Команди подарували телеглядачам аж п’ять забитих м’ячів за перші 45 хвилин. Успішнішими у цій справі були саме гості. Хоча Торіно відкрило рахунок у матчі на 11 хвилині зусиллями Андреа Белотті, який скористався проникаючим пасом від Рінкона і з лівої пробив у дальній кут воріт Аталанти – 1:0.

Гості відіграли за дві хвилини зусиллями капітана. Гомес наважився на удар з-за меж штрафного майданчика – м’яч від стійки влетів у сітку воріт Сірігу – 1:1.

У середині тайму лідерство за рахунком захопили підопічні Гасперіні. Гомес віддав довгий пас на Муріеля, колумбієць почекав, поки м’яч вдариться об газон, а потім злету пробив точно у дальній кут воріт Торіно – 1:2.

Мінімальна перевага трималася аж до фінальних хвилин першого тайму, коли команди знову обмінялися забитими м’ячами. Спочатку Гомес навісом знайшов на дальній стійці ніким не прикритого Хатебура – 1:3. А за хвилину Белотті відгукнувся на навіс Войводи з флангу і головою пробив у сітку воріт Спортьєлло – 2:3.

Бергамаски в другому таймі досить швидко закріпили свою перевагу зусиллями Де Роона. Нідерландець ударом в дотик замкнув простріл Муріеля – 2:4.

На 64 хвилині на поле вийшов Руслан Малиновський і ледь не першим дотиком міг українець забити. Подачу з флангу ексгравець Зорі завершив ударом головою – просто в руки Сірігу.

Український півзахисник Аталанти намагався бути активним, але відзначитися йому чи партнерам у цьому матчі більше не вдалося. За свою гру Малиновський отримав досить хорошу оцінку – 6,9 бала: