Думки після матчу «Минай» – «Динамо»

Динамо Київ 26 Вересня, 20:37 4947
Думки після матчу «Минай» – «Динамо» | 19-27
Кияни без проблем обіграли «Минай» (0:4) у четвертому турі української Прем'єр-ліги.

Минай провалився, а резерв Динамо чудово себе проявив

Мірча Луческу знову виставив у старті тріо хавбеків, які залишаються для нього запасними у важливих іграх. На відміну від матчу зі Львовом, сьогодні Андрієвський і Шепелєв не розчарували. Обидва креативили, віддавали вертикальні передачі на загострення. З закидання Володимира розпочалася перша небезпечна атака (Циганков не забив), а пас Олександра призвів до вилучення та пенальті.

Варто зазначити, що центрхави Динамо встигли блиснути ще до того, як команда залишилася в більшості. Минай сидів глибоко, майже не пресингував і давав їм простір для хитрих передач і підключень.

Під пресингом Львова було складно, а от стратегія Василя Кобіна явно не спрацювала. Суперник часто проникав у штрафний майданчик його команди, гол був лише питанням часу. Судячи зі стартового відрізка, у Миная не було шансів на позитивний підсумок і в рівних складах. А коли арбітр показав Павлішу сумнівну червону картку – все стало зрозуміло.

Сподобався своїми переміщеннями і Міккел Дуелунд, якому Луческу вперше довірив місце в старті. Він підлаштовувався під рух партнерів, компенсував вільний простір, відкривався під передачі та загострював. Саме з його пасу розпочалася перша гольова атака. Тренерський штаб зняв данця у перерві, але навряд причина у невдоволенні Луческу. Складається враження, що румунський фахівець хотів підтримати ігровий тонус Шапаренка. А Дуелунда рано списали.

Різноманітні атаки та велике бажання Супряги

Так, слабкий суперник і 75 хвилин у більшості, але потрібно хвалити Динамо за варіативність атак. Передачі з глибини через дві лінії від центрхавів, рейди Вербіча та Цитаішвілі, навіси Кендзьори. Кияни діяли по-різному та залишалися непередбачуваними, що ускладнювало Минаю оборону.

Особливо хочеться відзначити Владислава Супрягу. Молодий форвард відіграв лише 45 хвилин (поберегли на Гент), але встиг запам'ятатися низкою корисних дій. Ефектно асистував Андрієвському, заробив пенальті та вилучення для суперника, створив хорошу нагоду Циганкову, головою міг забивати сам. Вистачить на цілу нарізку.

Влад постійно здійснював ривки, пропонував себе під передачі, грамотно діяв корпусом і підігрував партнерам. Заслужена перемога з Супрягою в головній ролі.