ФК «Динамо» Київ зробив офіційне звернення до вболівальників команди

Динамо Київ 30 Вересня, 15:46 54426
ФК «Динамо» Київ зробив офіційне звернення до вболівальників команди
Київське «Динамо» звернулося до вболівальників, у зв'язку із вимогою проведення матчів без глядачів.
ФК «Динамо» (Київ) глибоко шанує своїх уболівальників, вважаючи їх невід’ємною частиною успіхів команди. Саме завдяки неймовірній підтримці трибун і шаленим емоціям ми разом із вами досягали найбільших вершин.

Але реалії життя змушують нас адекватно реагувати на нові неочікувані виклики. У тому числі і на такі, як пандемія коронавірусу. Адже саме COVID-19 спричинив до того, що футбольні матчі загалом і, зокрема, у Києві відбуваються без глядачів.

Таке рішення, зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, було ухвалене техногенною комісією КМДА. Згідно з цим документом, проведення футбольних матчів у Києві за присутності глядачів забороняється до настання стабілізації щодо епідемситуації.

Саме тому, незважаючи на гостру потребу команди – отримати нарешті заряд позитивної синергії свого 12-го гравця, клуб, тим не менше, не може порушити букву Закону. Через це ми разом із вами змушені чекати на покращення обстановки у місті та отримання офіційного дозволу від столичної влади на повернення вболівальників на стадіон.

Відтак найближчі наші домашні матчі, на жаль, поки що будуть відбуватися без участі глядачів. Запасімося терпінням і надією на довгоочікувану зустріч.