Чемпіонат U21. 5-й тур. «Динамо» впевнено перемагає «Зорю»

Динамо Київ 3 Жовтня, 15:48 2707
Чемпіонат U21. 5-й тур. «Динамо» впевнено перемагає «Зорю»  | 19-27
У рамках 5-го туру молодіжної першості України підопічні Юрія Мороза приймали на клубній базі у Віті-Литовській однолітків із луганської “Зорі”.

Після чотирьох турів “біло-сині” розташувалися на першій позиції турнірної таблиці, здобувши стовідсотковий результат із показником у 20 забитих і нулем пропущених м’ячів. У поєдинку з луганцями наша команда продовжила свою забивну та суху серію, довівши її до показника 22:0.

Обидві команди не відсиджувалися в обороні, а йшли в атаку за першої ж можливості, але при цьому до гострих моментів у першій частині матчу справа доходила нечасто. На 15-й хвилині динамівці створили відмінну нагоду відкрити рахунок - Єфіменко обіграв захисника, однак воротаря “Зорі” переграти не зумів. Дмитро сьогодні був одним із найпомітніших гравців киян в атаці: на його рахунку ще два удари з середньої дистанції: спроба на початку гри була неточною, а після пострілу на 33-й хвилині Мацапура врятував свої ворота.

Наступний момент біля воріт “Зорі” виник завдяки Надольському, який із лінії штрафного цілив у нижній кут, проте голкіпер вчасно зреагував.

У “Зорі” можна відзначити кручений дальній удар від екс-динамівця Дениса Янакова, який був одним із кращих бомбардирів молодіжної команди киян у минулому сезоні. Утім, м’яч після цього ефектного пострілу пройшов над хрестовиною.

Перед перервою динамівці змусили Мацапуру добряче попрацювати: спочатку воротар наших суперників здійснив сейв після удару Скорка в дев’ятку, а невдовзі знову був першим на м’ячі після навісу з кутового.

Вийти вперед “Динамо” вдалося на 45-й хвилині: вихід один на один реалізував Владислав Ванат, який після пасу з глибини від Вівчаренка одним дотиком прийняв м’яч, а другим - відправив сферу під воротарем у кут воріт.

У другому таймі гравці “Зорі” взяли м’яч під свій контроль, але спроби прорвати оборону “Динамо” були невдалими. Надійно та впевнено діяв і Руслан Нещерет, який на 61-й хвилині перервав вихід суперників на ворота. Натомість динамівці мали свої моменти на контратаках. Так, Роман Вантух міг збільшувати рахунок, завдавши удару головою з мінімальної відстані, однак цього разу врятував Мацапура.

Вдруге вразити ворота “Зорі” нашій команді все-таки вдалося в наступній атаці. Шулянський, який трохи раніше вийшов на поле якраз замість Вантуха, перевів м’яч із правого флангу у штрафний на Сухоручка, який обіграв оборонця та запустив ігровий снаряд між ногами воротаря.

До фінального свистка “Динамо” вже грало першим номером і не дозволило суперникам створити суттєву небезпеку біля своїх воріт. До того ж, на останніх секундах Артем Шулянський і сам міг відзначитися голом, закручуючи м'яч у дальню дев'ятку. 2:0 - п’ята суха перемога підопічних Юрія Мороза поспіль!