Динамо Київ 3 Жовтня, 21:38 2355
Кадірі вдруге поспіль відзначився в Росії – епічний фейл голкіпера та неймовірне везіння орендованого динамівця  | 19-27
Півзахисник тульського «Арсенала» Мохаммед Кадірі продовжує забивати в російській першості – цього разу вийшло дуже курйозно.

Кадірі відкрив рахунок у матчі наприкінці першого тайму і гол видався надзвичайно курйозним. Опорник отримав м'яч, трохи просунувся до штрафного майданчика суперників та пробив. М'яч летів прямо у голкіпера, проте той не зафіксував його в руках та пропустив поміж ніг.

Втім, це не допомогло Арсеналу здобути перемогу – Тамбов відігрався наприкінці гри, Чуперка реалізував пенальті на 87 хвилині. Додамо, що ганець провів повний матч.

Зазначимо, що цей гол став другим поспіль для Кадірі за тульський Арсенал. Мохаммед і досі належить Динамо, а за російський клуб виступає на правах оренди.

За підсумками матчу Кадірі отримав найвищу оцінку - 7,8. 24-річний ганець забив гол, завдав 2 удари по воротах, 44 рази торкнувся м'яча, віддав 22 точні з 30 передач (73%), провів 1 вдалу з 2 обводок, виграв 3 верхові дуелі та двічі відібрав м'яч.

Український захисник «Тамбова» Олександр Каплієнко оцінений у 6,6, його одноклубник Віталій Балашов - у 6,5.