З Луніним, Караваєвим і Шапаренком? Орієнтовний склад збірної України на матч проти Франції

Футбол України 6 Жовтня, 12:34 3019
З Луніним, Караваєвим і Шапаренком? Орієнтовний склад збірної України на матч проти Франції
Бували різні ситуації, однак в такому скрутному становищі як нині, збірна Україна опинилася вперше з далекого 1994-го року, коли у Базилевича був конфлікт з динамівцями і майже нікого з них він до збірної не викликав.

Вперше з того часу тренерський штаб не може розраховувати на жодного футболіста з базового для збірної клубу. Вперше в історії у заявці збірної легіонерів більше, аніж представників українського чемпіонату.

Якщо раніше експерименти зі складом були тренерською забаганкою, то сьогодні це вимушений крок для порятунку. Андрій Шевченко повинен вибрати таку обойму, яка не впаде обличчям в бруд перед чемпіонами світу. Це важливо з огляду на моральний стан команди перед поєдинками Ліги націй проти Німеччини та Іспанії.

З Луніним, Караваєвим і Шапаренком? Орієнтовний склад збірної України на матч проти Франції - изображение 1

Отож, у воротах свого шансу нарешті дочекається Андрій Лунін. За головну команду країни він зіграв зовсім небагато, але зараз усі двері відчинені. Є ще варіант з Бущаном, особливо якщо враховувати гру Георгія в поєдинку з «Гентом» (дванадцять сейвів). Але вибиває з колії помилка, допущена в останньому поєдинку УПЛ з «Зорею».

В обороні є проблеми з центральними захисниками. Номінально таких в обоймі лише три, два з яких – дебютанти: Ілля Забарний та Євген Чеберко. Не виключено, що Андрій Шевченко вчинить у стилі Мірчі Луческу – використає в центрі захисту номінально флангового Віталія Миколенка. Ігор Пластун не вселяє довіри з огляду на його гру за «Гент». На флангах більше різноманіття: тут і Олександр Караваєв, і Богдан Михайліченко, і Едуард Соболь, й новачок Юхим Конопля. Прогнозуємо появу в основі перших двох.

Андрій Ярмоленко буде капітаном цієї команди, спробує повести її за собою. Тоді на лівому фланзі півзахисту повинен зіграти Віктор Циганков – хоч в клубі він частіше діє праворуч. З вінгерів ще залишається Олександр Зубков, який буде використаний для ротації.

З Луніним, Караваєвим і Шапаренком? Орієнтовний склад збірної України на матч проти Франції - изображение 2

У центрі поля непохитними за такої ситуації виглядають позиції Руслана Маліновського та Сергій Сидорчука. Третім буде, найімовірніше, Микола Шапаренко. Принаймні, у порівнянні з Шепелєвим, Макаренком, Безусом та Харатіним Микола виглядає найпереконливіше як з точки зору гри, так і в плані морального стану. Хоча з останнім все гаразд і у гравця «Ференцвароша» Харатіна. Ігор – перший кандидат на підсилення гри з лави для запасних.

Попереду немає альтернативи Роману Яремчуку, хоча форварда може зіграти й той же Зубков. Також Шевченко начебто збирається довикликати Артема Кравця. Та основним все одно залишиться нападник «Гента».

Орієнтовний склад збірної України на матч з Францією:

Андрій Лунін – Олександр Караваєв, Віталій Миколенко, Ілля Забарний, Богдан Михайліченко – Сергй Сидорчук, Микола Шапаренко, Руслан Маліновський – Андрій Ярмоленко, Віктор Циганков – Роман Яремчук.