Стало відомо, коли «Динамо» розпочне продаж квитків на матч проти «Ювентуса»

Динамо Київ 9 Жовтня, 10:00 2543
Стало відомо, коли «Динамо» розпочне продаж квитків на матч проти «Ювентуса»
Ліга чемпіонів та футбол найвищого рівня повертаються до Києва, та найголовніше – на трибуни повертаються вболівальники, які зможуть підтримати «Динамо» у поєдинках з європейськими грандами та на власні очі побачити головних зірок світового футболу!

Як відомо, УЄФА ухвалив рішення, що на матчах групового етапу допускається присутність глядачів на трибунах в обмеженій кількості. Остаточне рішення ухвалюється згідно із нормами, встановленими місцевою владою для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

ФК «Динамо» Київ в особі президента клубу Ігоря Суркіса звернувся до Київського міського голови Віталія Кличка з проханням розглянути можливість проведення матчів Ліги чемпіонів за присутності глядачів та отримав схвальне рішення.

Керівництвом та відповідними службами ФК «Динамо» (Київ) буде виконано усі вимоги спеціального медичного протоколу МОЗ України, УАФ та УЄФА з метою збереження здоров’я та безпеки глядачів. Матчі будуть проводитися із суворим дотриманням карантинних обмежень.

У вівторок, 20 жовтня, на НСК «Олімпійський» відбудеться стартовий матч київського «Динамо» у груповому раунді Ліги чемпіонів 2020/2021. У цей день о 19:55 «біло-сині» прийматимуть туринський «Ювентус».

Продаж квитків на цей матч розпочнеться 9 жовтня об 11:00. Квитки можна буде придбати виключно онлайн на сайт Esport.in.ua.

Зверніть увагу на умови продажу квитків:

! Одна особа може придбати не більше чотирьох квитків;

! Для придбання квитків необхідно надати свої персональні дані, а саме: ПІБ, серію та номер паспорта, номер мобільного телефону та електронну адресу всіх осіб, на яких купуються квитки;

! Квитки на матчі іменні. Тож для входу на стадіон при собі обов’язково потрібно мати один із наступних документів, що посвідчують особу:

- паспорт громадянина України або іншої країни;

- закордонний паспорт громадянина України або іншої країни;

- посвідчення водія;

- іменну банківську картку з фотографією;

- інший документ, що посвідчує особу відповідно до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

! Після здійснення процедури оплати на електронну адресу замовника надійдуть усі іменні електронні квитки для кожної особи окремо;

! Придбані квитки обміну та поверненню не підлягають.

! Важливо! Особисті дані (ПІБ) відвідувача стадіону на квитку мають збігатися з даними у документі, що посвідчує особу.

Пам’ятайте! Найголовніше — це безпека здоров’я всіх відвідувачів стадіону! Тож сподіваємося на сумлінність кожного, хто планує завітати на «Олімпійський» та звертаємо вашу увагу на необхідність дотримання особливих умов перебування на стадіоні:

- перебуваючи на периметрі стадіону, весь час носіть захисну маску, що прикриває ніс та рот;

- дотримуйтесь соціальної дистанції не менше 1,5 м;

- користуйтесь дезінфекторами та захисними рукавичками;

- не займайте місця крім того, яке вказане у квитку;

- утримуйтесь від рукостискань;

- приймайте їжу та напої тільки перебуваючи на своєму глядацькому місці;

- дотримуйтесь соціальної дистанції перебуваючи у чергах;

- слідуйте всім інструкціям стюардів стосовно санітарних та гігієнічних заходів!

Вхід на «Олімпійський» для глядачів буде відкрито за дві години до початку матчу. Просимо приходити завчасно, аби уникнути черг та скупчення людей.

При вході на стадіон кожен відвідувач має пройти скринінг температури тіла. У разі якщо температура виявиться вищою за 37.2, вхід на стадіон буде заборонено.

Кожен власник квитка на матч при вході на стадіон отримає індивідуальну захисну маску від ФК «Динамо» Київ.

Цінова сегментація на матч Ліги чемпіонів «Динамо» - «Ювентус»