Україна – Німеччина: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

Збірна України 9 Жовтня, 16:34 1196
 Україна – Німеччина: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла
Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч Ліги націй Україна – Німеччина.
«Потрібно зробити висновки з поразки від Франції (1:7). Не варто влаштовувати паніки та істерики. Необхідно провести аналіз, аби розуміти, в якому напрямку будувати свій футбол.

Хоча не все залежить від Шевченка, адже він користується вже фінальним продуктом. Це все дуже тісно пов’язано дитячо-юнацьким футболом, у якому ми серйозно відстаємо від грандів. Якщо на рівні середняків Україна ще конкурентоспроможна, то проти топ-5 у нас виникають проблеми. Наше місце поки між 10 і 15 місцем.

Німеччина – такий суперник, який проповідує дисциплінований і конструктивний футбол. Тобто не так крутить хребці захисту суперника, як Іспанія чи Франція. Отож теоретично Україна здатна чинити гідний спротив німцям.

Є шанси зачепитися за результат. Команда Льова перебудовується, поки не все вдається. Мені здається, що Шевченко має що протиставити такому супернику, враховуючи досвід перемоги над Португалією.

З німцям буде складний матч. Однак можу припустити, що результат буде кращим, аніж у двох попередніх зустрічах. Отож прогнозую, що збірна України не програє. Більше схиляюся до нічийного підсумку, проте не виключаю й перемоги.

Це, звичайно, оптимістичний погляд. Утім, знаючи проблеми Німеччини, враховуючи всі «за» й «проти», а також стилі гри команд, такий сценарій цілком можливий».

Більше прогнозів до матчу Україна - Німеччина дивись на сайті наших партнерів «Рейтинг Букмекерів».