Україна - Німеччина: прогноз і ставки Роберто Моралеса

Збірна України 10 Жовтня, 15:21 1117
Україна - Німеччина: прогноз і ставки Роберто Моралеса
​Відомий український журналіст Роберто Моралес підготував прогноз на матч Ліги націй Україна – Німеччина.
Матч в Парижі проти Франції варто забути не лише через рахунок. Програли й програли. Шанс на успішний результат там був мікроскопічний. Наша збірна зіткнулася з гігантським кадровими проблемами, водночас кинути в бій навіть з того списку, який мав Шевченко, усіх найсильніших виглядало б самогубством — товариський матч і офіційні мають категорично різну ціну.

Також тоді обидві команди не мали ніякого часу на нормальне фізичне відновлення футболістів і системну підготовку, зокрема тактичну. Отже грали на чистій індивідуальній майстерності, тому й отримали цілих сім.

Тепер буде інакше. Так, німці вочевидь сильніші за наших і просто це топова команда. Але саме до цієї гри вже готувалися й, я переконаний, це дасться взнаки. Зараз ставки на Україну зовсім мікроскопічні, адже навіть з форою +2 коефіцієнт на господарів доволі пристойний. Цей варіант або «обидві заб’ють» виглядають, на мою думку, перспективним.

Паралелі з матчем Швейцарія — Німеччина вочевидь напрошуються. В України не стільки фізичної міці, як у підопічних Петровича, але точно не менше класу. Також кадрові проблеми і попередня поразка можуть згуртувати гравців. Бойовий настрій точно знадобиться.

Більше прогнозів до матчу Україна - Німеччина дивись на сайті наших партнерів «Рейтинг Букмекерів».