Україна – Іспанія: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

Збірна України 12 Жовтня, 21:14 1328
Україна – Іспанія: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла
Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч Ліги націй Україна – Іспанія.
«Я сподіваюся, що Шевченко зробив висновки з першої гри та достукається до підопічних. Думаю, що Іспанія приїде з недооцінкою на «спущених колесах» після останніх результатів України.
Оптимістично зроблю ставку на нічию. Можливо, нарешті вистрілить палка. Маю припущення, що у футболістів з’явиться самолюбство і вони зіграють організованіше.
Не буде Малиновського та Зінченка – це велика втрата в центрі поля. Отож гадаю, що Україна гратиме «від пічки», 10 гравців буде за лінією м’яча і всі відбиватимуться. Можливо, вдасться відбитися. Мабуть, зіграє Шепелєв і Шапаренко.
Єдине, що не вистачає нашій команді, – креативу в діях. Зв’язати три-чотири паси вже проблематично. Гранди грають активно в пресингу, тож треба швидко грати з м’ячем. На жаль, наші гравці до цього ще не звикли.
Стосовно Яремчука зараз більше розмов, аніж гри, а про ветеранів навіть говорити нічого не буду, вони самі можуть дати оцінку своїй грі.
Поки гра збірної має незбалансований вигляд. Гравці психологічно виявилися не готові, а тренери не достукалися до них. Утім, у футболі все змінюється швидко. Маю надію, що цього разу українці чинитимуть гідний опір. Думав, що так буде і проти Німеччини, проте футболісти про це зрозуміли лише в останні 15 хвилин.
Боятися грандів не треба. Достатньо грати в збалансований і продуманий футбол. Не можна сказати, що у нас немає виконавців, які володіють швидкісними якостями та вміють швидко перелаштовуватися в атаку. Потрібно більше вірити в себе.
Отож прогнозую нічию. Нехай усі з мене посміються і покрутять пальцем біля скроні».

Більше прогнозів до матчу Україна - Іспанія дивись на сайті наших партнерів «Рейтинг Букмекерів».