Новини з табору збірної України: від’їзд Маліновського та тренування на НСК «Олімпійський»

Збірна України 12 Жовтня, 23:34 1863
Новини з табору збірної України: від’їзд Маліновського та тренування на НСК «Олімпійський» Фото: Фото Павла Кубанова
12 жовтня вранці розташування збірної України залишив Руслан Маліновський, який через друге попередження в розіграші Ліги націй пропустить матч з іспанцями.

Після від’їзду Руслана до Італії в таборі синьо-жовтих залишилося 24 гравці. Один із цієї когорти не потрапить до заявки на гру.

Всі футболісти працювали на полі НСК «Олімпійський» під час офіційного передматчевого тренування. Тренерський штаб напрацьовував тактичні варіанти ведення гри та визначався зі стартовим складом.

Саме тактиці тренери приділили найбільше уваги. Без цієї специфічної роботи протистояти одній із найсильніших збірних світу, якою є Іспанія, просто немає жодного шансу.

Уранці у вівторок синьо-жовті проведуть заключне на зборі тренування, яке відбудеться біля Будинку футболу, на полі НТК ім. В. Баннікова.

А завершальним акордом жовтневого циклу головної команди країни стане гра з Іспанією. Для того, аби цей акорд вийшов мажорним і приніс задоволення українцям на стадіоні та поза ним, весь колектив національної збірної налаштований максимально по-бойовому, незважаючи на безпрецедентні кадрові втрати, які, з урахуванням Маліновського, становлять уже 13 гравців.

Сьогоднішнє тренування розпочалося й завершилося розмовою Андрія Шевченка з футболістами в центральному колі. Саме в цьому колі збірна України в одному пориві із заповненим «Олімпійським» відзначала перемогу над португальцями рік тому. Для того, аби подарувати радісні емоції вболівальникам у матчі з іншою піренейською збірною, хлопці готові завтра зробити все — і навіть трішки більше.