Юрій Мороз: «Потрібно підтримати Нещерета, помиляються усі»

Динамо Київ 16 Жовтня, 20:31 1797
Юрій Мороз: «Потрібно підтримати Нещерета, помиляються усі» | 19-27
Наставник молодіжної команди «Динамо» прокоментував виїзну гру своїх підопічних проти львівського «Руху», в якій динамівці поступилися з рахунком 1:3.

- «Рух» можна лише привітати з перемогою. Гра і результат - це різні речі сьогодні. Нам потрібно підтримати Нещерета в ситуації, яка сталася в цій грі. Помиляються усі, і сьогодні помилки призвели до пропущених м'ячів.

- Чи можна сказати, що перший тайм виявився визначальним, і два м'ячі вашій команді було важко відіграти?

- Так і є. Хоча хлопці старалися, особливо, у другому таймі. Після перерви ми домінували, грали на одній половині поля, але, на жаль, забили лише один м'яч, а потім пропустили і самі. Потрібно бути сконцентрованими не лише біля воріт супротивника, але і біля своїх.

- Чому Русин не став посиленням атакуючих дій команди?

- Ми хотіли спробувати його на позиції атакуючого лівого півзахисника. Не все гладко у нього виходило у першому таймі. А після перерви, коли він зіграв на своїй звичній позиції, віддав гольову передачу і додав гостроти попереду. Можна сказати, що це був певний експеримент.

- Ви зробили ряд замін, намагаючись змінити хід гри на свою користь. Ви задоволені тим, як увійшли у гру свіжі футболісти?

- Так, задоволений, вони посилили нашу гру. З'явилася активна гра попереду, стали більше комбінувати, особливо, Шулянський і Бражко - ці хлопці підсилили нашу комбінаційну гру. Але, на жаль, не вийшло забити. Немає команд, які не програють. Є, над чим працювати, будемо виправляти помилки. Це був певний урок для наших гравців.