Світовий футбол 17 Жовтня, 11:27 1805
Ребров повернув лідерство в Угорщині. «Ференцварош» переміг «Кішварду» з автоголом українця | 19-27
Наступного тижня чемпіон Угорщини стартує в груповому раунді Ліги чемпіонів.

У поєдинку 7-го туру чемпіонату Угорщини «Ференцварош», який очолює українець Сергій Ребров, обіграв «Кішварду» з рахунком 2:0. Обидва голи «Ференцварош» забив у другому таймі.

У поєдинку взяли участь ще два українця «Ференцвароша». Ігор Харатін вийшов в стартовому складі і був замінений на 75-й хвилині. Олександр Зубков вийшов на поле з лави запасних в кінцівці поєдинку.

На даний момент «Ференцварош» провів в національному чемпіонаті 5 ігор і очолює турнірну таблицю. Нагадаємо, що команда Сергія Реброва стане суперником київського «Динамо» в груповому раунді Ліги чемпіонів.