«Рух» – «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Динамо Київ 17 Жовтня, 11:35 305
«Рух» – «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч української Прем’єр-ліги «Рух» – «Динамо».

Протистояння цих команд бере свій початок з чистого аркуша, а відтак ні про які історичні переваги однієї з сторін не доводиться говорити. Розклад сил усім зрозумілий. «Рух» – андердог, «Динамо» – однозначний фаворит.

Хоча, недооцінювати опонента все ж не варто. За це можна дорого поплатитися, як це вже нещодавно зробив «Шахтар», втративши дорогоцінні очки саме у Львові. Але, гадаю, з Мірчею Луческу на чолі легковажність гравцям точно не загрожує. Психологічна форма киян нині не може бути кращою. Команда на ходу, вийшла до Ліги чемпіонів. А ще у складі збірної українські гравці здобули історичну перемогу над Іспанією, а від того зарядилися впевненістю у власних силах.

З кожним наступним тижнем коуч «Динамо» отримує у розпорядження все нових гравців, які залишають лазарет. Це сприяє широкому вибору виконавців і збільшенню ротації, яка знадобиться, аби успішно поєднувати чемпіонат з виступами в ЛЧ.

Ну, а перед стартом у груповому турнірі пророкую безсумнівну перемогу лідера сезону. Ставлю на «Динамо» з форою у (-1) гол.

Більше прогнозів до матчу «Рух» - «Динамо» дивись на сайті наших партнерів «Рейтинг Букмекерів».